Ana sayfa > Haberler > İçerik

Neden Video Park Rehberliği Sistemini Seçmelisiniz?

Feb 21, 2019

Yerli şehirlerin modernleşmesi ve uluslararasılaşmanın gelişmesiyle birlikte, şehir sakinlerinin araç mülkiyeti sayısı keskin bir şekilde artmıştır. Kalabalık kentsel alanlarda, arabalar ve park yerleri arasındaki çelişki gittikçe daha belirgin hale geldi ve halka açık otoparklar gittikçe daha fazla park yeri ile buluşamıyor. talep ediyoruz. Sınırlı sayıda park yeri kaynağından tam anlamıyla faydalanmak için araçların park etme talebini büyük ölçüde karşılamak için park yerinde çözülmesi gereken bir sorun haline geldi.

Parking guidance

Önemli bir yönetim tesisi ve rasyonel olarak boş park yeri kaynaklarını tahsis etmek ve park sorunlarını çözmek için bir araç olarak, park yeri rehberlik sistemi giderek daha fazla park yeri tarafından kademeli olarak benimsenmektedir. Ev içi park alanı yönlendirme sistemi genel olarak ultrasonik algılama teknolojisini kullanır, yani park yeri durumunu değerlendirmek için her park alanına bir ultrasonik park pozisyonu detektörü takılıdır. Bugün video çağında, park rehberlik sistemi de teknik güncellemeler elde etti: entegre video park algılama terminalinin ürün özellikleri, sistemin geç yükseltme gereksinimlerinin kapsamlı bir şekilde ele alınması, video park rehberlik sistemi ortaya çıktı. Sistem, otopark operasyonunun yüksek verimliliğini, enerji tasarrufunu ve çevre korumasını gerçekleştirmek için aracı otomatik olarak boş park alanına park eder ve ayrıca araç sahibine daha güvenli, rahat ve hızlı bir park ortamı sağlar.

Geleneksel ultrasonik park yönlendirme sistemi ile karşılaştırıldığında, video park yönlendirme sistemi aşağıdaki önemli avantajlara sahiptir:

1. fonksiyonel yükseltme elde edebilirsiniz

Ekipman ekleme, ikincil geliştirme gerçekleştirebilir, orijinal ekipmanı kaldırmadan ve sistemin daha sonra yükseltilmesi için garanti sağlayarak, akıllı arama alanı rehberliğine ve araba arama işlevli video arama entegre sistemine yükseltme yapabilir. Bahçedeki ilk yatırım nedeniyle daha düşük başlangıç bütçesi veya daha az trafik olan otopark için geçerlidir.

2. hızlı park rehberlik elde etmek için video tanıma,

Geleneksel ultrasonik algılama teknolojisinin yerini tamamen alır, video tanıma yoluyla park etme rehberlik işlevini gerçekleştirir, park yeri trafiğini ve park alanı kullanım oranını etkin bir şekilde sayabilir ve araç sahibine hızlı bir şekilde durması için yol gösterebilir.

3. Uygun kablolama, güzel kurulum etkisi

Her park alanının video park yeri algılama terminali gösterge ışığı ile entegredir, boş park yeri göstergesi açıktır, genel inşaat kablolaması basit ve kurulum etkisi temiz ve güzeldir.

4. Güvenli ve istikrarlı bakımı kolay

Sistem güvenli, sağlam, bakımı kolay ve verimli veri işleme ve erişim yeteneklerine sahiptir.

Parking guidance system