Ana sayfa > Haberler > İçerik

Otomatik Araç Tanıma Teknolojisi Neden Akıllı Yaşam Oluşturur?

May 14, 2020

Araba sayısının artmasıyla, toplumda sık sık böyle bir sahne görüyor musunuz, toplumun kapısında uzun bir kuyruk var. Yorucu bekleme dışında, özellikle yağmur ve kar havalarında veya geceleri başka bir yol yoktur, araçların girip çıkması çok sakıncalıdır. Örneğin, yağmurlu günlerde toplumun kapısına ulaşmak için araba kaydırmak için araba penceresini sallamak gereklidir. İkinci kaydırma, ele ulaşmak için kaydırma alanından çok uzaktır. Karta dikkat etmezseniz, kart düşecektir. Kartı kaydırdıktan sonra, onay beklemek daha zaman alır ve aynı zamanda otopark personelinin yükünü artırır.

Ticket system

Akıllı araç tanımlama sisteminin ortaya çıkması, topluluğun veya otoparkın önünde bekleme ve kartı kaydırma ihtiyacını ortadan kaldırır. Kol yeterince uzun değil ve yağmur yağdığında ıslanacak. Topluma girmek ve çıkmak kolaydır. Doğrulamak için kaydırmaya gerek yok, çünkü topluluk girişindeki plaka tanıma kamerası / otopark, plaka numarasını otomatik olarak tanıyabilen ve daha sonra görüntü karşılaştırma ve analiz teknolojisi ile hızlı geçiş sağlayan akıllı algılama teknolojisini benimseyerek sakinleri için değerli zaman tasarrufu sağlar.

ANPR parking


Ayrıca, otomatik araç tanımlama sistemi, sahipli araçları ve yabancı araçları akıllıca belirleyebilen, otopark personeline dış araçların yönetimini güçlendirmede yardımcı olan, toplum güvenliğini artıran ve topluluk araçlarının rafine yönetimini sağlayabilen güvenlik garantilerine sahiptir. Sistem gelişmiş şarj sistemleri kullanır , Manuel ücretler boşlukları önlemek için sınırlı olabilir. Ve şarj hızı hızlı ve doğrudur, bu da toplumdaki araç trafiğinin verimliliğini büyük ölçüde artırır ve sakinlerin teknolojinin getirdiği akıllı yaşam deneyiminin keyfini çıkarmalarını sağlar.

ANPR management system