Ana sayfa > Haberler > İçerik

ANPR Park Sistemi Üreticileri Neden Performans ve Kullanıcı Deneyimine Dikkat Etmelidir?

Jul 23, 2020

Park sistemi üreticileri plaka tanıma park sistemlerinin performans ve kullanıcı deneyimine dikkat etmelidir


Park talebi artmaya devam ettikçe, plaka tanıma park sistemi endüstrisi gittikçe daha yaygın hale geldi ve sistem sürekli olarak geliştirildi. Plaka tanıma sistemlerinin üretimi, araştırması ve geliştirilmesine adanmış şirketler için, böyle sert bir rekabet karşısında şirketler çekirdek teknolojiye hakim olmalı ve plaka tanıma otopark sisteminin performansı geliştirilmelidir.

ANPR parking


İnsanların&# 39 yaşam standartlarının sürekli iyileştirilmesiyle, plaka tanıma park ekipmanları şirketleri, ürünlerinin görünümünü tasarlamak ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için bazı yeni ve daha gelişmiş işlevler geliştirmek için daha fazla zaman ve enerji harcamak zorundadır. . Buna ek olarak, mevcut otopark sistemi donanım ekipmanının çalışma prensipleri temel olarak aynıdır ve üreticilerin, özellikle araç sahiplerinin gelişmeyi sürdürmek için daha iyi bir park deneyimine sahip olmalarını sağlamak için yazılımdan başlaması gerekir.

ANPR system


Birçok yüksek teknoloji yavaş yavaş insanların hayatlarına entegre oluyor. Park sistemi şirketleri daha iyi ürünler geliştirmeye kararlıdır. Dikkat çeken özellik, insansız olmalarıdır, böylece araba sahipleri ve otopark yöneticileri teknolojinin getirdiği zekanın tadını çıkarabilir. Park yönetimi deneyimi. Şu anda, birçok otopark bu işlevi yerine getirmiştir ve aynı zamanda, araç verilerinin ve park yöneticilerinin park alanlarının kullanımını anlayabilmeleri için, internet fonksiyonu aracılığıyla park verilerinin gerçek zamanlı paylaşımı gerçekleşmektedir, böylece araç sahipleri alana girerken park yerlerini hızlıca bulabilirler. Park zamanından tasarruf edin ve otoparktaki tıkanıklığı etkili bir şekilde rahatlatın.