Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı Park Yönetim Sistemi ile Hangi Teknolojiler Birleştirilir?

Oct 15, 2019

Bilgi teknolojisinin sürekli gelişimi ile otopark ürünlerine birçok yeni teknoloji uygulanmıştır. Akıllı park kablosuz iletişim teknolojisi, plaka tanıma teknolojisi, mobil ödeme teknolojisi, katılımsız teknoloji, GPS konumlandırma vb. Gerçek zamanlı güncellemeler, sorular, park yeri kaynaklarının rezervasyonu ve navigasyon hizmetlerinin teknik servislerin ve kentsel otoparkların toplanması, yönetimi, soruları, randevuları ve navigasyonuna entegrasyonu.


Her şeyden önce, katılımsız yönetim teknolojisi

Otoparkın akıllı ön uç donanım yapısı ve işletme ve bakım platformunun uzaktan yönetim işlevinin geliştirilmesine göre, katılımsız teknoloji, yönetim personelinin iş yükünü büyük ölçüde azaltan ve yönetimi iyileştiren akıllı park park yönetiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. verimlilik. Sahibi için, hayır İnsanlı park yönetimi modu, sahibinin sürüş davranışını ayarlayabilir ve park yönetimi için faydalıdır.

Ticket parking system


İkincisi, mobil ödeme teknolojisi

Geleneksel otopark ödemesi genellikle nakit ödeme ve manuel tahsilattır. İstatistiksel rapor zamanında değil, insan gücü ve maddi kaynakların israfına ve yüksek maliyete neden oluyor. "İnternet" otopark ortamında, online ödeme sürecini yönlendirmek için akıllı cihazlar kullanılarak birçok otopark yükseltildi ve geliştirildi. Bu, park süresinden belirli bir ölçüde tasarruf sağlayabilir ve park yönetimine kolaylık sağlayabilir. Yönetimin bakış açısından, mobil ödeme otopark ücret yönetimini daha kolay hale getirir.

Buna ek olarak, sahibin ödeme kuyruğu sorununu da kaydeder, kuyruktan kaçınır ve mobil ödeme sadece 10 saniye içinde pürüzsüzdür.