Ana sayfa > Haberler > İçerik

Hangi Park Sistemi Çözümleri İnsanların İhtiyaçlarını Karşılar?

Dec 03, 2019

Güvenlik alanı nispeten profesyonel bir endüstridir. Yaşamlarımızla yakından ilgilidir. En tanıdık olanı günlük park yönetimidir. Günümüzde giderek daha fazla insanın kendi arabaları var, aynı zamanda park yerlerine olan talep artıyor, bu nedenle otoparkın ilgili park çözümünü topluluğun gerçek ortamına göre özelleştirmesi gerekiyor. İyi bir park çözümüne sahip olmak park sorununu çözmenin anahtarıdır. Park çözümü hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. www.coma-carparking.com


parking meter


Standart park sistemi, sahiplerinin genel park yönetimi ve park ihtiyaçlarını karşılayabilir. Bununla birlikte, araçların hızlı büyümesiyle, insanların park ortamına olan gereksinimleri gittikçe artmaktadır. Bu nedenle, büyük otoparkların müşterileri, insanların ihtiyaçlarını mümkün olduğunca karşılamak ve iyi bir park ortamı yaratmak için profesyonel özelleştirilmiş park çözümleri arıyorlar. Park çözümleri, ticari kompleks çözümleri, mülk çözümleri, küçük ve orta ölçekli mülk çözümleri, hastane park çözümleri, yol kenarı park yönetim çözümleri ve birim park çözümleri olarak ikiye ayrılabilir.

Ticket system


Ticari kompleksler genellikle büyük otopark yönetimi, yoğun nüfuslu ve yoğun trafiktir. Sıklıkla, çok fazla araç bölgesel trafik sıkışıklığı ve ödeme kuyrukları gibi araç sahiplerinin park zamanını boşa harcayan sorunlara neden olmaktadır. Dolayısıyla, yönetim, işletme ve bakım maliyetlerinin nasıl etkili bir şekilde azaltılacağı, düşünülmesi ve çözülmesi gereken bir sorundur. Bu büyük yerlerdeki çok sayıda park yeri nedeniyle, birleşik yönetim için manuel yönetime güvenmek zordur. COMA sistem yönetimini kullanmak bu sorunun etkinliğini çözebilir.

Profesyonel özelleştirilmiş park çözümleri, otopark endüstrisinin gelecekteki gelişimi için gerekli bir koşuldur. Farklı park sistemi gereksinimleri, farklı yerlerin park planı konfigürasyonuna göre, çeşitlendirilmiş park yönetimi insanların maddi ihtiyaçlarını karşılayabilir.