Ana sayfa > Haberler > İçerik

Hangi Park Geçiş Kontrol Sistemi Rusya Müşterilerini COMA'ya Çekiyor?

Oct 31, 2019

Sıcak karşılama Rusya müşterileri ziyaret COMA.


Russia client for parking system


Park projesi için ANPR park erişim kontrol sistemini arıyorlardı. Otopark yönetim sistemi işbirliği için müşteri ile ayrıntılı bir tartışma var.


Russia clients


ANPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir cadde dışı otopark yönetim çözümüdür. Süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri gibi birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.


LPRTG4


ANPR (LPR olarak da bilinir) otopark sistemi nasıl çalışır?

1. Prosedürü girin

Bir araç girişin önünde, bariyerin önünde durur. Sensör varlığını algılar ve özel bir kamera otomatik olarak tanır ve plaka, tarih ve saati kaydeder. Uzaktan yönetim sistemi kamera tarafından sağlanan verileri yakalar ve veritabanına kaydeder. Önceden kaydedildiyse, abonenin üyelik bilgileri ve rezervasyon verileri etiketlidir. Giriş bariyeri, sürücünün otoparka erişmesine izin verecek şekilde yükseliyor. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak iner.

2. İşlemden çıkın

Bir araç, bariyerin önünde çıkışta durur. Sensör varlığını algılar ve özel kamera, ödeme bilgisine veya aracın veritabanındaki (örn. Aboneler) listelenmesine karşı plakayı doğrular. Yönetim sistemi, doğru ödemeyi onaylar veya çıkmayı etkinleştirmek için ödeme yapmadan park etme hakkını onaylar. Çıkış bariyeri yükselir ve sürücünün otoparktan ayrılmasına izin verilir. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak iner.

ANPR2

Park erişim kontrol sistemi ile ilgileniyorsanız ve park projeniz için park çözümü arıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. www.coma-carparking.com