Ana sayfa > Haberler > İçerik

Güvenlik Topluluk Park Sistemi Ne Yaptı?

Jul 28, 2020

Topluluk Otopark Sistemi


Sistem tanıtımı

Güvenlik topluluğu güvenliği sektörü çözümü, COMA tek kartlı yönetim sistemi yönetim platformunu benimser. Sistem, araç yönetimi, ziyaretçi yönetimi, erişim kontrol videosu, bilgi yükleme yönetimi ve diğer modüllerin merkezi yönetimini ve birleşik kontrolünü gerçekleştirir ve müşterilere birleşik oturum açma ve işlem yönetimi platformu sağlar. Spesifik sistem bileşimi aşağıdaki gibidir:


ANPR parking

Bilgi yükleme sistemi

Toplanan kart verme ve kart açma bilgilerini toplayın ve yakalanan resimleri, ileride başvurmak üzere depolama için yönetim merkezine yükleyin.


Araç yönetim sistemi

Topluluğa giren ve çıkan araçlar için yetki yönetimi, ücret yönetimi ve plaka tanımlamasının yüklenmesini gerçekleştirin.


Modüler tasarım

Tüm sistem, kullanıcıların seçmesi ve genişletmesi için uygun olan modüler bir tasarıma sahiptir; beş modül içerir: erişim kontrol video modülü, araç yönetim modülü, bilgi yükleme modülü, ziyaretçi yönetimi modülü ve alarm modülü.


Kiralık ev bilgi yönetimi

İsteğe bağlı kiralık konut bilgi yönetimi platformu, hane halkı bilgileri, boş bilgiler vb. Dahil olmak üzere kiralık konut bilgilerinin dinamik anlayışı; toplu kiralık konutların birleşik yönetimi, yüzen nüfusun etkin kontrolü.


Erişim kontrolü ve resim yakalama

Erişim kontrolünde normal kart kaydırma olaylarının ve yasa dışı olayların (yasa dışı giriş, yasa dışı kart) resimlerini çekin ve olay noktasına göre video oynatımını görüntüleyin.


Ziyaretçi yönetimi işlevi

Engeller, kimlik bilgileri kaydı, geçici erişim yetkisi vb. Kombinasyonu ile geçici ziyaretçiler yönetilmekte, geçici ziyaretçilerin kimliği ve ziyaret yeri gibi bilgiler etkin bir şekilde kavranabilmektedir.


Güçlü araç erişim yönetimi işlevi

Araçlar, plaka tanıma yoluyla otomatik olarak, durmadan, hızlı ve rahat, izinleri plakaya göre ayarlayın, plakaya göre şarj edin, plaka giriş ve çıkışlarını tanıyın, yönetim titizliğini güçlendirin; beyaz listeyi ve kara listeyi iki yönetim modunu destekleyin; iç içe park yeri desteği; verimli İşlem gücü ve hızlı yanıt süresi.