Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ne Tür Bir Maske Enfeksiyonu Önleyebilir?

Apr 03, 2020

Virüsün yayılması olarak, şimdi' ne tür bir maskenin enfeksiyonu önleyebileceği hakkında konuşmasına izin verin? Maske doğru şekilde nasıl takılır? Tıbbi ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.www.coma-carparking.comirtibat numarası: 86 13925025788

COMA medical products


Maske takmak enfeksiyonu önleyebilir mi?


Yaygın maskeler şunları içerir: sıradan pamuk maskeleri, tek kullanımlık maskeler (tıbbi cerrahi maskeler gibi) ve N 95 maskeleri.


Tek kullanımlık maskeler (tıbbi cerrahi maskeler)

COMA medical Mask

Solunum enfeksiyonlarını bir dereceye kadar önleyebilir, ancak pus yapmaz.


Tıbbi cerrahi maske, dışarıdan içeriye doğru su geçirmez tabaka, filtre tabakası ve konfor tabakası olmak üzere üç katmana sahiptir. Konfor tabakası, dokunmamış bir kumaş tabakasıdır. Giyerken, beyaz dokumasız kumaş içe bakar, mavi su geçirmez tabaka dışa bakar ve metal tabakalı taraf yukarı bakar. Don' giymeyin. Lastik bant her iki kulağa asılır ve metal tabakayı sıkıştırır Burnu takın ve yanakları maske ile yüz arasında boşluk kalmayacak şekilde düzeltin.


Satın alırken,&"Tıbbi cerrahi maske GG"; dış ambalaj üzerinde.


N- 95 maske

Wholesale-Protective-N95-Masks-Face-Mask


Solunum yolu enfeksiyonlarını etkili bir şekilde önleyebilir, bulanıklığı önleyebilir.


N 95 maskesi, NIOH (Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği Enstitüsü) tarafından onaylanmış dokuz parçacık önleyici maskeden biridir.&"N GG"; yağlılık için uygun olmayan parçacıklar anlamına gelir (pişirmeyle üretilen yağ buharları yağlı parçacıklar ve konuşan veya öksüren insanlar tarafından üretilen damlacıklar yağlı değildir);" 95 " NIOSH standardında belirtilen test koşulları altında filtreleme anlamına gelir Verimlilik% 95 seviyesine ulaşır.


N 95 belirli bir ürün adı değil. N 95 standardını karşıladığı ve NIOSH incelemesini geçtiği sürece" N 95 mask" olarak adlandırılabilir.


N 95 maskesinin en büyük özelliği,&# 39 hastalarının neden olduğu damlacık enfeksiyonlarını önleyebilmesidir; vücut sıvıları veya kan sıçraması. Damlacıkların büyüklüğü, 1 ila 5 mikron çapındadır. ABD İş Sağlığı ve Güvenliği İdaresi (OSHA) tıbbi kurumlar için tüberküloz bakterilerine maruz kalan tıbbi personelin N 95 standardının üzerinde maske takması gerektiğini öngörmektedir.


Tıbbi cerrahi maskelerle karşılaştırıldığında, N 95 maskeler daha iyi kapatılır. N 95 maskesini seçerken, solunum valfi olmadan N 95 maskesini seçmeyi deneyin.


Sıradan pamuk maskesi

Malzemesi pamuk, gazlı bez, yün, tuval ve kadife vb. Olabilir. Çünkü malzemenin kendisi enfeksiyonu önleyecek kadar yoğun değildir.