Ana sayfa > Haberler > İçerik

Video Park rehberlik sistemi nedir?

Feb 19, 2019

Park rehberlik sistemi video video tanıma teknolojisine dayalı bir park rehberlik sistemidir. Sistem hakim bir video park alanı algılama her park alanı terminal yükleyerek, böylece boş park yeri mevcut otopark sayılması ve hızlı bir şekilde üzerinden durdurmak için araç sahibi yol gösterici geçerli park alanı durumu yol gösterici ekran görüntüsünü. Benzersiz sistem işlev yükseltme sonradan sahne ekipmanları, aracılığıyla gerçekleştirilebilir ve bir akıllı park alanı yol gösterici ve bir araba bulma video araba entegre sistemi fonksiyonu ile yükseltilir avantajdır.

    

Sistem Principe

Video park alanı rehberlik sistemi park yerinin önünde her park alanı terminal video park alanı tespit yükler, park alanı gerçek zamanlı görüntü bilgileri yakalar ve yakalanan park alanı görüntü bilgileri iletir Park pozisyon durumu için ağ kablosu üzerinden video düğüm denetleyiciye. Kimlik ve sonra Gönder video Park algılama kırmızı/yeşil dönüşüm görüntüleme ve merkezi denetleyicisi ile iletişim için terminal entegre gösterge tespit Park durumuna.

Video düğüm denetleyici tarafından gönderilen park alanı durumu aldıktan sonra merkez denetleyicisi veri işleme gerçekleştirir ve ekran video düğüm denetleyicisi ve denetleyicisi denetimlerine rehberlik park alanı veri güncelleştirme talimat gönderir Böylece önyükleme işlevini ve park alanı fark alanı görüntülemek için ekran rehberlik otopark.

 

Sistem kompozisyon

Park rehberlik sistemi video her park alanı ultrasonik detektöründen yükler ve park yeri tespit etmek için ultrasonik algılama teknolojisi kullanır. Bu park alanı ücretsiz olup algılar ve veri işleme merkezine göndermek ve bilgi işlem Merkezi çıkışı üzerinden çeşitli gösterge görüntüler çıktı. . O-ebilmek var olmak seen sistemi rehberlik park alanı üç bölümden oluşur: ultrasonik bir Dedektör, veri işleme merkezi ve yol gösterici bir görüntü birimi.

Ultrasonik dedektörü: ultrasonik değişen ilkesine dayanarak, ultrasonik dalga geçecek havada ve hemen engel döndürür. Ne zaman ses dalgası başlatmak sonra geri yansıyan zaman ölçerek, emisyon noktası hesaplanabilir. Nesne, geçerli park yeri olup duruyor, gerçek zamanlı ve doğru yargı arasındaki gerçek mesafe.

Veri işleme merkezi: Toplanan verilerin analiz ve karşılık gelen görüntü aygıtına aktarılan. Yerel alan ağı için ilgili verileri serbest bırakmak için yönetim bilgisayarı kullanın; sistem kontrol merkezi GSM ve kablosuz MODEM üzerinden veri aktarmak; ve otoparka park alanı verilerde bırakın.

Kılavuzu birim: yedek park yerleri çıkmaz, köşe, dallanma, vb, böylece sahibi anlayabileceği genellikle yerleştirilen yeraltı otoparkına, ilgili yön alanında sayısını belirtmek için kullanılan ultrasonik dedektörü ile doğrudan bağlı ilk kez ilgili yön bölgede boş pozisyon. Park alanı durum serbestçe Park, vakit yok-otopark alanında kaçınmak için en uygun alanı seçmenize olanak sağlar.

Guidance system3