Ana sayfa > Haberler > İçerik

Park Yönetim Sisteminin Eğilimi Nedir?

Nov 05, 2019

Ekonominin, bilimin ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte, insanların yaşam standartları sürekli iyileştirildi ve otomobiller en önemli ulaşım aracı haline geldi. Zamanla, kentsel trafik sıkışıklığı ve park etme zorlukları gibi sorunlar daha ciddi hale geldi. COMA, bir plaka tanıma sistemi geliştirmek için plaka tanıma ve Nesnelerin İnterneti gibi bir dizi çekirdek sistem ve ürün arıyor ve müşterilere profesyonel akıllı park çözümleri sunmayı taahhüt ediyor. COMA park hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. www.coma-carparking.com


ANPR parking


Akıllı park, tıkanıklıktan uzak dur

COMA plaka tanıma sistemi, araç plakasını hızlı ve doğru bir şekilde tanımlayabilir, aracın doğrudan trafiğini gerçekleştirebilir, sürüş verimliliğini artırabilir ve giriş ve çıkış tıkanıklıklarını önlemek için park yeri için basit ve verimli bir akıllı trafik yönetimi çözümü sağlayabilir.


LPRTG5


Akıllı rehberlik, uygun park yeri

COMA kapalı park alanı rehberliği ve geri vitesli araç arama sistemi, park yeri giriş artık konum bilgisi istemi, ağız kılavuzu ve park yeri göstergesi aracılığıyla girebilir. Ayrıca aracı bulmak için Bluetooth'a hassas konumlandırma navigasyonuna güvenerek, araç sahibine bir araba bulmak için uygun bir yol sunar.


Guidance system


Akıllı park yeri, kaçınılmaz bir eğilimdir. Kentsel trafiğin koordineli gelişimini teşvik etmek, otopark içindeki trafik sırasını korumak ve otoparkın trafik güvenliğini sağlamak.