Ana sayfa > Haberler > İçerik

ANPR Park Yönetim Sisteminin Eğilimi Nedir?

Nov 21, 2019

Günümüzde, tüm endüstriler İnternet ile ilgilidir ve park endüstrisi, ilk manuel yönetimden plaka tanıma yönetimine kadar bir istisna değildir. Şehirde gittikçe daha fazla sayıda araç olması durumunda, park edilecek araçların yerleri de araç sahiplerinin düzenli olarak erişim gereksinimlerini karşılamalı, araç depolama ve uygun şarjın güvenliğini sağlamalıdır, plaka tanıma sistemi otoparkın ana kontrolü haline gelir benzersiz avantajları ile erişim.


ANPR1 (1)


İnsan gücü kısıtlamaları nedeniyle, otomatik plaka tanıma teknolojisine güvenmek daha hızlı ve daha doğrudur.

Otomatik plaka tanıma teknolojisine dayanarak, kesintisiz trafik gerçekleştirebilir ve ayrıca plaka bilgilerini kaydedebilir, sahibine arabalarını bulması için doğru ve güvenilir bir temel sağlayabilir veya polisin kayıp veya yasadışı araçları bulmasına yardımcı olabilir.

İstihbarat eğiliminde, otoparklar gözetimsiz olma eğilimindedir

“Katılımsız” kavramı son yıllarda giderek daha popüler hale geldi. Plaka tanıma sistemi kademeli olarak “gözetimsiz” yönetim otoparkını gerçekleştirmiştir. Geçmişte, otopark giriş ve çıkışta özel yönetim personeli kurmak zorunda kaldı. Plaka tanıma teknolojisinin uygulanması, otoparkın insan gücünden tasarruf etmesini sağladı ve park yönetimi görevini etkili bir şekilde tamamladı. Araca erişim tamamen akıllı makine tanımlaması tarafından kontrol edilir ve yöneticilerin yalnızca bazı basit bakım işlerini yapmaları gerekir.

Aslında, manüel yönetime mi yoksa mevcut akıllı yönetime mi bağlı olduğu, yalnızca araçların artmasından kaynaklanan park etme sorununu çözmek için mi, plaka tanıma sistemi bu alanda büyük rol oynamıştır ve park etmeyi büyük ölçüde kolaylaştırmıştır. baskı, giriş ve çıkışta ana ürünleri kontrol edebilmesinin nedeni budur.