Ana sayfa > Haberler > İçerik

Geçici Araç Ücretleri Otopark Yönetim Sistemi Nedir?

Aug 28, 2019

Geçici araç ücretleri

Park yönetimi

Otopark yönetimi işlevi, otopark bilgileri istatistiklerinin, kapsamlı işlemlerin temel işlevidir. Otopark yönetimi fonksiyonu sayesinde, yönetici otopark bilgilerini tam olarak bilir ve kapsamlı sürüm, otomatik yedekleme ve alarm istemi işlevlerini gerçekleştirir.

Park rehberlik sistemi

Çevrimiçi sorgulama, terminal ekranı ve park yeri işgal durumu, dahili sürüş rotası ve park yerini optimize edilmiş ve rahat bir şekilde bulması için sürücüye yol gösterecek diğer bilgileri sağlamanın diğer yolları.

Parking guidance2

Bu işlev park yeri arama süresini kısaltabilir ve park yeri arama nedeniyle oluşan trafik sıkışıklığını iyileştirebilir.

Aynı zamanda, park tesislerinin kullanım oranının arttırılmasında, park alanlarının işletilmesinde ve yönetiminin optimize edilmesinde ve ticari alanların ekonomik canlılığının arttırılmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Ters araba arama fonksiyonu

Alışveriş merkezlerinde, alışveriş merkezinde ve diğer büyük otoparklarda, araç sahipleri park yerinde kaybolma eğilimindedir ve geniş park alanı, benzer park ortamı ve yönünü belirlemesi zor olduğundan araçlarını bulamamaktadır.

Geriye doğru araç arama fonksiyonu, park yerini kontrol edebilir ve kullanıcıların park alanını en kısa sürede bulmalarını kolaylaştırmak için akıllı terminal veya cep telefonu APP üzerinden araç güzergahını yönlendirebilir.

Guidance system1


Görüntü yakalama

Otoparkta araç girişi için görüntü saklama. Metin bilgi toplama ve yönetim departmanı için soruşturma için periyodik koruma.

Araç park yerine girdiğinde, kamera otomatik olarak bilgisayarda kayıtlı fotoğrafları çeker. Çıkışta, bilgisayar otomatik olarak en son resmi giriş resmiyle karşılaştırır. Yakalandıktan sonra araca erişilebilir.


ANPR6