Ana sayfa > Haberler > İçerik

Park Yönetim Sistemi Nedir?

Dec 13, 2018

Otopark yönetim sistemi, araçların giriş ve çıkışlarını, otoparktaki trafik akışının yönlendirilmesini ve bilgisayar, ağ ekipmanı ve şerit yönetim ekipmanı aracılığıyla otopark ücretlerinin tahsilini yöneten bir ağ sistemidir. Profesyonel bir park yeridir. yönetim şirketi gerekli araçları. Araç erişim kaydını ve alanın konumunu toplayarak ve kaydederek, araç erişiminin kapsamlı bir şekilde yönetildiğini ve saha taşıtının dinamik ve statik durumunu gerçekleştirir. Geleneksel RF kart şarjını değiştirmek için plaka tanıma yöntemleri kullanılır. Endüksiyon kartı araç giriş ve çıkış bilgilerini kaydeder. Ücretlendirme stratejisi, ücretlendirme muhasebe yönetimi, şerit donanım kontrolü ve diğer fonksiyonlar yönetim yazılımı ile tamamlanır.

Şerit kontrol ekipmanları, otopark sisteminin ana ekipmanı, araç ve sistem arasındaki veri etkileşiminin arayüzü ve kullanıcı dostu kullanıcı deneyimini gerçekleştirmek için anahtar ekipmandır. Bu nedenle, birçok kişi doğrudan "park yeri sistemi" olarak "şerit kontrol ekipmanları" nı anlar ve birçok profesyonel ekipman sağlayıcısı tanıtım malzemesinde ikisini şaşırtmaktadır. Aslında, şerit yönetim ekipmanı yalnızca otopark yönetim sisteminin bir modül ünitesine aittir ve bunlar arasında temel farklar vardır.

COMA şirketi müşteriler için bir dizi park sistemi sunar. COMA hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya bağlanın : www.coma-carparking.com

Ticket system(1)