Ana sayfa > Haberler > İçerik

Park şarj sistemi nedir?

Jan 21, 2019

Park ücret sistemi

Park nakit ücret toplama sistemi otopark yönetim sınırlama dayanmaktadır ve video algılama ve otomatik plaka tanıma teknolojisine dayalı bir geçici otopark otomatik otoyol yönetim sistemi geliştirmiştir. Sistem kendi kendine ödeme, akıllı zamanlama ve birden fazla ödeme yöntemleri otoparkın gerçekleştirebilir veya Park işgal. Bu sadece el ile yönetim maliyetini azaltır, kaçamak şarj manuel ortadan kaldırır, ama da büyük ölçüde yabancı araçların park talebi karşılayan. Sistem esas olarak büyük geçici otoparklar ve kentsel otoparklar kullanılır. Örneğin, modern yönetim geçici otoparklar turizm sezonu ve büyük ölçekli olaylar sırasında açtı.


Ticket system(5)

 

Alma modülü

Park nakit ücret toplama sistemi otopark yönetim sınırlama dayanmaktadır ve video algılama ve otomatik plaka tanıma teknolojisine dayalı bir geçici otopark otomatik otoyol yönetim sistemi geliştirmiştir. Sistem kendi kendine ödeme, akıllı zamanlama ve birden fazla ödeme yöntemleri otoparkın gerçekleştirebilir veya Park işgal. Bu sadece el ile yönetim maliyetini azaltır, kaçamak şarj manuel ortadan kaldırır, ama da büyük ölçüde yabancı araçların park talebi karşılayan.


Sistem esas olarak büyük geçici otoparklar ve kentsel otoparklar kullanılır. Örneğin, modern yönetim geçici otoparklar turizm sezonu ve büyük ölçekli olaylar sırasında açtı.


Plaka tanıma sistemi esas olarak iki bölüm içerir: araç resim/video algılama ve plaka tanıma.


Plaka otomatik kimlik kartı toplar ve kamera lisans sistemi otomatik plaka tanıma yönetim sistemi fark eder. Plaka numarası yakalanan ve şarj kartı numarasına karşılık gelen sunucu depolanır. Oyun oynarken, sistem bu kart giriş zaman okumak ve ücret tutarı üzerinden teklif bir ses yapmak için fatura standart hesaplamak. Oyun oynarken aynı zamanda da plaka numarası yakalayacaktır. Plaka numarası tashih ve test tutarlıdır. Onay doğru ise, sistem otomatik olarak kart para düşeriz ve aynı zamanda denge kart yonga yazmak ve akıllı kapı artacak.