Ana sayfa > Haberler > İçerik

Park ücret yönetim sistemi nedir?

Feb 28, 2019

Akıllı park yerinden yönetim sistemi uygulama konut çeyrek, binalar ve hükümet birimleri daha popüler hale geliyor. İnsanların gereksinimleri otopark yönetimi ve akıllı düzeyi daha yüksek alıyorsanız ve daha yüksek, insan hayata rahatlık ve mutluluk getiriyor. Bu sadece modern insan, iş verimliliğini artırır ama da büyük ölçüde insan gücü ve malzeme kaynakları kaydeder, şirket işletme maliyetini düşürür ve tüm yönetim sistemi güvenli ve güvenilir hale getirir. Araç personel kimlik, konum izleme ve ücret yönetimi araç veri yönetimi, araç erişim de dahil olmak üzere sistem.


ANPR2

Alma modülü düzenleme

Park nakit ücret toplama sistemi otopark yönetim sınırlama dayanmaktadır ve video algılama ve otomatik plaka tanıma teknolojisine dayalı bir geçici otopark otomatik otoyol yönetim sistemi geliştirmiştir. Sistem kendi kendine ödeme, akıllı zamanlama ve birden fazla ödeme yöntemleri otoparkın gerçekleştirebilir veya Park işgal. Bu sadece el ile yönetim maliyetini azaltır, kaçamak şarj manuel ortadan kaldırır, ama da büyük ölçüde yabancı araçların Park talebi karşılayan.


Sistem esas olarak büyük geçici otoparklar ve kentsel otoparklar kullanılır. Örneğin, modern yönetim geçici otoparklar turizm sezonu ve büyük ölçekli olaylar sırasında açtı.

 

Plaka tanıma sistemi esas olarak iki bölüm içerir: araç resim/video algılama ve plaka tanıma.


Plaka otomatik tanıma ŞA kartı entegre ve kamera plaka sistemi otomatik plaka tanıma yönetim sistemi fark eder. Plaka numarası yakalanan ve şarj kartı numarasına karşılık gelen sunucu depolanır. Oyun oynarken, sistem bu kart giriş zaman okumak ve ücret tutarı üzerinden teklif bir ses yapmak için fatura standart hesaplamak. Oyun oynarken aynı zamanda da plaka numarası yakalayacaktır. Plaka numarası tashih ve test tutarlıdır. Onay doğru ise, sistem otomatik olarak kart para düşeriz ve aynı zamanda denge kart yonga yazmak ve akıllı kapı çıkacak.