Ana sayfa > Haberler > İçerik

Plaka Tanıma Sistemi Çözümü Nedir?

Aug 18, 2020

Plaka tanıma sistemi çözümü

Modern otopark yönetiminde, araç yönetiminin önemli bir yönü olduğu yönetimin tüm yönleri söz konusudur. Özellikle özel otoparklar, devlet kurumları ve topluluklar için her türlü aracın gerçek zamanlı olarak sıkı bir şekilde yönetilmesi, giriş ve çıkış süreleri sıkı bir şekilde izlenmeli ve her türlü araç (dahili araçlar ve harici araçlar). ) Ve kimlik. Büyük ölçekli alanlar için giriş ve çıkış yapan birçok araç vardır. Örneğin, her araç manuel olarak değerlendirilmelidir, bu da zaman alıcıdır, yönetim ve sorgulama için elverişli değildir ve düşük verimliliktir. Yönetim modunun iyileştirilmesi için, araç yönetiminin otomasyonunu ve zekasını bir an önce gerçekleştirmek ve bir bilgisayar ağı şeklinde yönetmek, böylece tüm araçları etkin ve doğru bir şekilde izlemek ve yönetmek gerekmektedir. giriş ve çıkış. Sistemin, yüksek verimlilik ve akıllı yönetimi gerçekleştirmek için ilgili uygulama yazılımını sağlaması gerekir.

ANPR system


Ticari bölge otoparkının özel gereksinimleri ve gerçek şartlarına göre, ticaret bölgesinde toplam 1 araç giriş ve çıkış kanalı bulunmaktadır. Girişte ve çıkışta bir dizi yüksek çözünürlüklü tanıma entegre makine, bir dizi giriş ve çıkış bariyeri ve bir merkezi bilgisayar kurulur.

Mülk yönetim bilgisayarı, veri paylaşımını, karşılıklı yönetimi ve uzaktan bakımı gerçekleştirmek için bir ağ kablosu veya optik fiber aracılığıyla bağlanır. Sabit bir arabanın sahibi doğrudan girip çıkabilir. Aynı zamanda bilgisayar otomatik olarak&# 39 sahibinin bilgilerini, araç görüntüsünü ve plaka bilgilerini tanıyacak ve kaydedecektir. İthal edilen araç görüntüsü, plaka ve ihraç edilen araç resmi, plaka ve sahip bilgileri karşılaştırılarak araç hırsızlığı meydana gelmesini etkin bir şekilde önleyebilir.


COMA ANPR system