Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı park sistemi nedir

Dec 03, 2018

Günümüzde, otoparklar yaygın araç sahipleri için uygun olan akıllı Park sistemleri kullanın. Akıllı park sistemi nedir? Akıllı park sistemi ve özellikleri aşağıdaki gibi koma şirketin tanıtır.

 

Akıllı park sistemi nedir?

Akıllı park sistemi modern elektronik ve bilgi teknolojisine dayalı, Park alanı otomatik tanıma cihazları, temassız kart veya plaka tanıma araç alanında yüklemesinin giriş anlamına gelir Uygulama yargı tanıma, erişim/inkar, rehberlik, kaydetmek, ücretleri, gümrük toplamak ve diğer akıllı yönetim teklif etkili araç kontrol ve personel erişmek, tüm ayrıntıları kaydetmek ve Masraflandırma sınırı otomatik olarak hesaplar, Hangi vagonlar ve şarj yönetimi güvenliği elde edebilirsiniz.


Akıllı park sistemi endüktif akıllı kart teknolojisi, bilgisayar ağı, video izleme, görüntü tanıma ve işleme, Park yerindeki yönetimini otomatikleştirmek için otomatik kontrol teknolojisi entegre. Araç kimlik yargı, erişim denetimi, otomatik plaka tanıma ve park yerleri gibi. Arama, Park alanı rehberlik, araba hatırlatma, resim görüntüleme, araç proofreading, süresi hesaplaması, ücret toplama ve doğrulama, gibi bilimsel ve etkili işlemleri ses interkom, otomatik giriş (giriş) kartı, vb. Bu işlevler olabilir esnek azaltılmış veya Kullanıcı ihtiyaçlarına göre artış ve gerçek sitenin durumu müşteriler için özelleştirebilirsiniz.

 

KOMA grup otomatik otopark imal ve kontrol donanımları erişmek ve araba erişim denetimi için çözüm sağlar. Şirket 20 yıldan fazla araba park ve araba erişim denetimi sektöründe deneyim vardır. Donanım oluşan R&D ekibi ile yazılım ve donanım mühendisleri, koma grup müşterilerine sürekli değişen pazar taleplerini yüzleşmek için esnek ürün özelleştirme hizmet sağlama yeteneğine sahip.

Ticket system(1)

Akıllı park sistemi özellikleri

1. kolay çalışmasına;

2. sistem hassas ve güvenilir olduğunu;

3. Cihazın güvenli ve dayanıklı;

4. doğru iç araçlar, ziyaretçi araç ve özel araçlar arasında ayırt etmek;

5. anında Park ücretleri ve gelirinizi artırmak için ilgili diğer giderler toplamak;

6. uzun vadeli müşteri ücretleri peşin otopark şarj;

7. Park ücretleri ödemek için bir ret oluşumunu önlemek;

8. ücretli personel dogmayı ve rasgele ücretleri girmelerini önlemek;

9. otomatik tasarım, hızlı araç erişim, geliştirilmiş sınıf ve verimlilik kaliteli, güvenli ve otomatik otopark hizmetleri sağlamak için;

10. Yönetim personel giderleri kaydedin ve geliştirmek iş etkinlik ve ekonomik faydalar;

11. iyi ile sistem'i genişletin, uzun mesafeli Park şarj fonksiyonu ve otomatik plaka tanıma fonksiyonu kolayca genişletebilirsiniz.

ANPR1


KOMA park sistemi, lütfen link burada hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz:www.Coma-carparking.com