Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı Otopark Yönetim Sistemi Nedir?

May 22, 2019

Akıllı otopark ne tür bir park yeri olarak adlandırılabilir?

1. Akıllı park yerine ücretsiz erişim.

Araç park yerinin girişine girdiğinde, sadece plaka tanıma sisteminin girişteki araç plakasını tanımasını beklemek ve ardından park yerine girmek için bariyer kapısını otomatik olarak açmak yeterlidir. Manuel olarak toplama kartlarından kaçınarak ve park yerinin işletme maliyetini düşüren bir arabanın bir kutbuna girmesini sağlıyor. COMA size akıllı park yönetim sistemini sağlayabilir.


ANPR1 (1)


İkincisi, hızlıca park yeri bulun.

Her bir park yerine monte edilen öne monte edilmiş ultrasonik park dedektörü sayesinde park yeri bilgileri gerçek zamanlı olarak toplanır, böylece aracı boş park alanına yönlendirir. Araç mevcut park alanına park edildiğinde, öne monteli ultrasonik park dedektörünün entegre göstergesi yeşilden kırmızıya döner. Alan kontrol cihazı, dedektör bilgisini yoklama yöntemine göre bağlar, verileri merkezi kontrol cihazına sıkıştırır ve kodlar ve işlenmiş park alanı verilerini her park alanına gönderir. COMA size akıllı park yönetim sistemini sağlayabilir. Kılavuz ekranında boş park yeri bilgileri görüntülenir, aracı park alanına yönlendirir. Daha rahat ve akıllı.

Guidance system3


Üçüncüsü, çok fonksiyonlu ödeme daha uygundur.

Çok fonksiyonlu ödeme, mal sahibinin self-servis ödeme terminalinde ödemek için herhangi bir ödeme yöntemini seçebileceği ve WeChat ödeme, banka kartı, kredi kartı, mobil ödeme, nakit vb. Gibi ödeme yöntemlerini destekleyebileceği anlamına gelir.


Thailand APM2