Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı Otopark Şarj Sistemi Nedir?

Jul 17, 2019

Akıllı otopark şarj sistemi, otopark araç erişimini, yerinde trafik rehberliğini ve bilgisayar, ağ ekipmanı ve şerit yönetimi ekipmanı aracılığıyla otopark ücreti tahsilini yönetmek için kullanılan bir ağ sistemleri setidir. Profesyonel otopark yönetim şirketi için gerekli. Araç erişiminin ve yerinde araçların dinamik ve statik entegre yönetimini sağlamak için araç erişim kayıtlarını ve sahadaki yerleri toplar ve kaydeder. Sistem genellikle RFID kartını taşıyıcı olarak kullanır, araca giriş ve çıkış bilgilerini yakınlık kartıyla kaydeder ve yönetim yazılımı aracılığıyla ücretlendirme politikası uygulamasını, ücretlendirme hesabı yönetimi ve şerit cihazı kontrolünü uygular. COMA referans için profesyonel park sistemi ve şarj yönetim sistemi sağlayabilir.


Şerit kontrol cihazı park sisteminin ana ekipmanı, araç ile sistem arasındaki veri etkileşimi için arayüz ve kullanıcı deneyimini gerçekleştirmek için anahtar cihazdır. Şerit yönetim ekipmanı ile otopark yönetim sistemi arasında önemli bir fark vardır. Otopark yönetim sistemi, bilgisayarlardan, yönetim yazılımlarından, ağlardan ve şerit ekipmanlarından oluşan bir park yönetimi fonksiyon koleksiyonudur. COMA referans için profesyonel park sistemi ve şarj yönetim sistemi sağlayabilir.


APM (2)


Akıllı otopark şarj sistemi, otopark şarj sisteminin kurulumundaki yılların tecrübesine dayanan profesyonel kart yönetim sistemi, şarj sistemi, ekipman seçiminde yer altı yönetimine uygun dayanıklı ve güvenilir ekipman seçer ve kesinlikle mühendislik yapı kalitesinde inşaat gereksinimlerini karşılar; Yazılım ve sistem tasarımı, avlu için en titiz, gelişmiş, kullanımı kolay, bakımı kolay ve güvenilir şarj sistemi sunar; bir dizi etkili ücret, düşük işletme maliyetleri, ekonomik verimliliği iyileştirmek ve işgücü yoğunluğunu azaltmak, işi geliştirmek Verimli, modern bir ücret yönetim sistemi. COMA referans için profesyonel park sistemi ve şarj yönetim sistemi sağlayabilir. Pls bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. www.coma-carparking.com