Ana sayfa > Haberler > İçerik

Otopark Erişim Kontrol Sistemi Özellikleri Nedir?

Jul 14, 2020

Görüntü yakalama sistemi

Akıllı otopark yönetim sisteminin daha yüksek bir hırsızlık önleme araç fonksiyonuna sahip olmasını sağlamak için bir görüntü kontrast sistemi eklenebilir. Sistem, otoparkın giriş ve çıkışında bir kamera ile donatılmıştır ve görevli personel, bilgisayar tarafından sağlanan görüntülere dayanarak araçların özelliklerini ve sayılarını tanıyabilir.


· Araç park yerine girer: araç sahibi kartı okuduğunda (sistem aracın varlığını tespit ettiğinde sistem kartı okuyabilir), sistem ayrıca aracın görüntüsünü yakalar ve görüntüyü bilgisayara kaydeder, bariyer açılır ve araç topluluğa girer. Kapı geriye düşer;


· Araç çıkışı: Sahibin çıkışta kartı okuduğu an (geçici araç geçici okuyucuda okur) ve sistem' çıkışının görüntüsünü yakalar ve bilgisayara kaydeder. Sistem görev için önceden yakalanan görüntüyü hemen hatırlar Personel, araçlara giren ve çıkan araçların görüntülerini karşılaştırır ve aynı araç olup olmadıklarını belirler. Bunlar aynıysa, Enter düğmesine basın. Bariyer açılır, araç çıkar ve bariyerler geri çekilir. Giriş ve çıkış araçlarının tüm görüntüleri izlenmek üzere bilgisayarda saklanır.

ANPR2


Diğer özel fonksiyonlar

Otopark erişim yönetim sistemi, mevcut otopark sisteminin başarılı deneyimini toplama ve çizim esasına dayanarak, yeni entegrasyon ve keşifleri gerçekleştirir ve akıllı kart teknolojisi, bilgisayar teknolojisi, elektronik kontrol teknolojisi ve makine imalatından tam olarak yararlanır otopark yüksekliğini elde etmek için teknoloji Akıllı yönetim.

ANPR management system


Otopark kartı yönetimi ve sınıflandırması

· Operasyon kartı (yönetim kartı, sistem kartı): Sistem kartı veya yönetim kartı olarak da bilinen operasyon kartı, otopark yönetim sisteminin şarj operasyon yöneticisinin indüksiyon sertifikasıdır. Ücretli geçiş operatörleri bu sistemi ancak görev başındayken kartla otopark yönetim sistemine kaydolduktan sonra kullanabilir ve yalnızca operatörün yetkisi dahilinde çalışabilir.


· Aylık Kart (Aylık Kiralama Kartı, Yıllık Kiralama Kartı): Aylık Sigorta Kartı veya Yıllık Kart olarak da bilinen Aylık Kiralama Kartı, otopark yönetim sistemi tarafından yetkilendirilen bir akıllı karttır. Belirlenen otoparkı uzun süre kullanan ve yönetim departmanı tarafından onaylanan araç sahipleri tarafından uygulanır. Akıllı kart düzenleme sistemi aracılığıyla gözden geçirin, onaylayın ve yayınlayın. Kart, aylık veya belirli bir süre içinde otopark ücretlerini öder ve geçerli bir süre içinde park etmek için park yerini kullanır.


· Geçici kart: Otopark yönetim sistemi tarafından yetkilendirilen bir akıllı karttır. Otoparka geçici veya geçersiz bir kart (sistem dışı kullanım kartı, süresi dolmuş aylık kira kartı, depolanmış değer yetersiz depolanmış değer kartı). Park ederken erişim sertifikası. Araç sahibi tarafından otoparkta maruz kalınan park ücreti nakit olarak ödenmeli ve kartın kalkış sırasında geçiş ücretine iade edilmesi gerekmektedir.

Park sistemi özellikleri

· RFID uzun mesafe üretim durdurma ve araç girişinin giriş ve çıkış yönetimini gerçekleştirmek.

· Çevrimiçi veya çevrimdışı işlem kartın geçerliliğini otomatik olarak belirleyebilir.

· Okunan kart bilgilerinin izleme bilgisayarına gerçek zamanlı aktarımı, izleme bilgisayarı da zaman, şarj standartları vb. Yükleyebilir.

· Bağlantıya ulaşmak için, geçerli kart okunduğunda bariyer otomatik olarak açılır.

· Depolanan değer kartları için otomatik kesintiler, geçici kartlar için otomatik faturalandırma ve geçerli zaman aralığında geçerli aylık kartlar için sınırsız aylık erişim.

· İngilizce ekran fonksiyonu: geçerli bir kart okunduğunda, park ücreti ve ödenmesi gereken şartlar görüntülenir; geçersiz bir kart okunduğunda ilgili sebep görüntülenir.

· Sesli komut istemi işlevi: geçerli bir kart okunduğunda, park ücreti ve kibar kelimeler ödenmelidir ve geçersiz bir kart okunduğunda, ilgili nedenler sesli olarak açıklanır.

· Kısa süreli park etme fonksiyonu: Kapalı garajdaki park süresi belirli bir süreyi (10 dakika gibi) aşmadığında, ücretsiz park yeri uygulanır.