Ana sayfa > Haberler > İçerik

Şehir Park Rehberliği Bilgi Sistemi Nedir?

Jan 29, 2019

Şehir Park rehberlik bilgi sistemi (PGIS olarak adlandırılır), akıllı park teknolojisi ve park boyunca dağılmış park yeri aracılığıyla yüklenen akıllı ağ bağlantılı veridir; uygun park gerçekleştirmek için sürücü. Şehirlerde zor park etme problemini çözen akıllı bir sistem.

 

Sistem, büyük bir otopark park etme için akıllı yönlendirme sistemi ve şehir park etme sistemi içerir. Taşıyıcı olarak, sürücünün durmasına yol gösteren, konumu, araç sayısı ve otoparkın boş durumu hakkında gerçek zamanlı bilgi sağlayan çok seviyeli bir bilgi sürümüdür. sistemi. Otopark talebindeki zamanın eşitsizliğini ve alan dağılımını ayarlar, park tesislerinin kullanımını iyileştirir, park yeri bulmaktan kaynaklanan yol trafiğini azaltır, park yeri için bekleme süresini azaltır, tüm ulaşım sisteminin verimliliğini arttırır ve park alanlarını iyileştirir. İşletme şartları ve ticari alanın ekonomik canlılığı önemli bir rol oynamaktadır.

 

Akıllı park ve indüksiyon sistemi.

Akıllı otopark ve tümevarım sistemi, sürücü parkının verimliliğini artırabilir ve iki durum da dahil olmak üzere park zorluklarının neden olduğu trafik sıkışıklığını ve enerji tüketimini azaltabilir: Birincisi, ilgili park alanlarının serbest bırakılması, park yerleri ve seyahat vatandaşları için park yeri rehberi. Sürücüyü belirlenen park alanına yönlendirecek bilgiler; İkincisi, park elektronik rezervasyon, park yeri ayırma, tanımlama, otomatik zamanlama ücretleri elde etmek.

COMA, profesyonel park sistemi ve park rehberliği çözümü sunar. Park sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayın: www.coma-carparking.com