Ana sayfa > Haberler > İçerik

Hepsi Bir Arada Plaka Tanıma Park Yönetim Sisteminde Nedir?

Aug 05, 2019

Plaka tanıma uygulamalarına genel bakış

Hepsi bir arada plaka numarası kimliği, plaka numarası kimliği veya araç plaka kimliği olarak da bilinen plaka kimliği olarak adlandırılır. Araç plaka tanımada bilgisayar video görüntüsü tanıma teknolojisinin bir uygulamasıdır. Yani, LPR görüntü bilgisinden çıkarılır ve tanınır. Plaka taşıma sistemi akıllı ulaşım sistemlerinde çok önemli bir teknolojidir, artık karayolu hızı ölçümü ve ücret toplama, otopark yönetimi ve özel araç yönetimi gibi geniş bir uygulama yelpazesine ulaşmıştır.


ANPR+gate

Plaka tanımanın genel prensibi şu şekildedir: dört modüle ayrılır: görüntü elde etme, plaka yeri, karakter segmentasyonu ve karakter tanıma. Daha sonra her bir parçayı gerçekleştirmek için yazılım programlama kullanılır ve son olarak plaka tanınır ve plaka numarası verilir. Plaka tanıma entegre kamera, otopark endüstrisi için özel olarak tasarlanmış akıllı HD plaka tanıma entegre makine ürünüdür.


ANPR paking erişim kontrol sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. www.coma-carparking.comANPR2