Ana sayfa > Haberler > İçerik

Plaka Tanıma Otopark Sisteminin Avantajı Nedir?

Sep 11, 2019

Plaka tanıma park sistemi, kart park sistemine göre aşağıdaki avantajlara sahiptir:

(1) Yönetim seviyesini iyileştirin: Plaka tanıma park sistemi, üründen veya otomatik kontrolün ve yönetimin bilimsel yönünün getirdiği kolaylık ve uygulanabilirlik ne olursa olsun, otopark yönetimine büyük bir iyileşme getirecektir.

ANPR1 (1)


(2) Yönetim daha rahat ve güvenlidir:

Kart sisteminin yönetim yöntemi için, genellikle kartın kaybolduğu ve yönetimin masraflı ve zaman alıcı olduğu bir durum vardır. Araçların giriş ve çıkışlarında araç yönetimi, erişim kolaylığı için çok uygun olan araç plakası numarası tanımlanarak gerçekleştirilir. Aynı zamanda, plaka tanıma entegre makinesinin emniyetli ve güvenilir bir izleme fonksiyonu vardır.

(3) Sistem daha güvenilir: çevrimdışı plaka tanıma otopark yönetim sistemi, gömülü plaka tanıma teknolojisini benimsiyor. Plaka tanıma, otopark şarj sistemi ve veritabanı, plaka tanıma kamera sisteminde çalışıyor ve sistem kararlı ve güvenilir. Şarj plakası tanıma otopark yönetim sistemi, aylık araçlar girip çıktığında doğrudan erişim sağlayabilir; geçici taşıtlar doğrudan girer ve çıkmadan önce çıkış aracı otomatik olarak serbest bırakılacağı zaman ücreti öder. Tüm otopark yönetim sistemi basit, sağlam ve güvenilirdir.

ANPR2

(4) şarj daha katı: plaka tanıma park sistemi kullanarak. Yönetim terminali detaylı rapor istatistik fonksiyonu sağlayabilir. Geçiş ücreti tahsildarı tarafından her vardiya için tahsil edilen ücret, sistemin gösterdiği maliyetle aynı olmalıdır.

(5) Uygun genişleme: Yazılım ve donanımın açık tasarımı, yönetim modunu ve kullanım modunu, farklı durumların özel ihtiyaçlarını karşılamak için kolaylaştırır ve kendi gereksinimlerine göre ayarlanır ve değiştirilir. Sistem yazılımı, araç kategorilerinin sınıflandırılması, şarj yöntemleri, çeşitli lisanslı araçların kullanımı gibi spesifik gereksinimlere kolayca değiştirilebilir. COMA, sizin için bir dizi profesyonel ANPR park sistemi sağlayabilir.

COMA ANPR