Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı Park Yönetim Sisteminin Avantajı Nedir?

Jul 17, 2019

Son yıllarda sosyal ekonominin hızla gelişmesiyle birlikte, kentsel park yeri sorunlarının nasıl çözüleceği hızlı ve etkin bir otopark yönetimi haline gelmiştir. Akıllı otopark yönetim sistemi çeşitli topluluklara kurulmaktadır, bu da sadece zekayı daha da yüksek kılmakla kalmamakta, aynı zamanda otopark yönetiminin verimliliğini büyük ölçüde artıran insanların yaşamlarına kolaylık sağlamaktadır.


COMA Akıllı Park Yönetim Sisteminin Avantajları:

En büyük avantajımız, gerçek zamanlı ve yüksek verimliliği yansıtan RFID teknolojisini ve standartlaştırılmış ürünleri park alanı yönetiminde tam olarak kullanmaktır. Tek bir park sistemi hakkındaki bilgilerin kırılması ve aynı platformda birden fazla park yerinin merkezi yönetiminin gerçekleştirilmesi.

ANPR1 (1)


Akıllı park sisteminin, topluluk araç yönetiminde, esas olarak aşağıdaki hususlara da yansıyan, yeri doldurulamaz avantajları vardır:

1. Çeşitli yönetim ihtiyaçlarına esnek bir şekilde yanıt vermek için çeşitli şarj yöntemleri. Akıllı park sistemi, farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına kolayca cevap verebilecek esnek bir ödeme yöntemine sahiptir.

2. Masraflar katıdır ve şarj sorununu önler.

3. Sistem kullanıcı dostudur, kullanımı ve yönetimi kolaydır ve otopark ekipmanı, bilgisayar ses istemleri, yardım arayan dahili telefon sistemi ve kullanıcı rahatlığı için dijital ekran istemleri ile donatılmıştır.


4. Güvenliği artırın ve araç hırsızlığını önleyin. Akıllı park sistemi, aracın çalınmasını etkili bir şekilde önlemek için gelen ve giden araçları otomatik olarak yakalayan ve karşılaştıran bir gözetleme kamerası ile donatılmıştır.

Akıllı otopark yönetimi, hayatımıza kolaylık getirdi. Sadece modern insanların verimliliğini artırmakla kalmıyor, aynı zamanda insan gücünü de büyük ölçüde koruyor ve şirketin işletme maliyetlerini düşürüyor. Park sistemi ile ilgileniyorsanız, pls bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. www.coma-carparking.com