Ana sayfa > Haberler > İçerik

LPR Durum Sistemi ve Kartlı Otopark Geçiş Kontrol Sistemi Nedir?

Jun 25, 2019

Günümüzde toplumun hızla gelişmesiyle, günlük hayatta birçok ileri teknoloji kullanılmaktadır. Önceki bazı yıllarda, giriş ve çıkış cihazındaki bazı kart erişim kontrol sistemleri oldukça popülerdi ve plaka tanıma teknolojisi kullanıldığında, kaydırma modunun yerini almak için kademeli olarak kullanılan bazı park özellikleri, plaka tanıma teknolojisi otopark yönetimi, sahibi ve yönetimi kolaylık sağlar.Geleneksel kartlı park sistemi, giriş sahibini otoparka bilet makinesinden girmek ve terk etmek için benimser. Bir kart bilgisi aracılığıyla, otopark yönetim personeli sadece sahibinin varış saatini ve kalkış saatini kolayca anlayabilir, ancak sahibinin araç bilgisi hiçbir şey bilinmemektedir, bu da otoparkta araç kaybı fenomenine yol açar ve büyük ekonomik getirir otopark kayıpları. Kartların kaybedilmesi yaygın bir olay gibi görünüyor. Özellikle, mülk yöneticilerinin sürekli olarak kayıt yaptırması, iptal etmesi, kart değiştirmesi gerekir, bu da çok fazla insan gücünü ve maliyeti geciktirir.


ANPR2


Plaka tanıma cihazı giriş ve çıkışta monte edilir, aracın plaka numarasını ve erişim süresini kaydeder ve aracın otomatik yönetimini gerçekleştirmek için otomatik kapı ve korkuluk makinesinin kontrol ekipmanı ile birleştirilir. Mevcut park yeri sayısı otomatik olarak hesaplanabilir ve park ücretinin otomatik yönetimini gerçekleştirmek için bilgi istemi verilir. İşgücünden tasarruf edin ve verimliliği artırın. Ayrıca, giren aracın kendi hücresine ait olup olmadığını otomatik olarak belirlemek ve dahili olmayan araçlar için otomatik zaman şarjı gerçekleştirmek de mümkündür. Bazı ünitelerde, bu uygulama aracı üniteden otomatik ve objektif olarak kaydetmek için araç sevk sistemiyle de birleştirilebilir. Plaka tanıma teknolojisi, araca kesintisiz ve ücretsiz erişim sağlamak için benimsenmiştir ve araç erişiminin etkinliğini etkili bir şekilde artırmaktadır.


Son birkaç yılda, kart park yönetim sistemi büyük bir pazar işgal etti ve ithalat ve ihracatın ana ekipmanı haline geldi. Günümüzde, plaka tanıma teknolojisi hızla gelişmektedir. COMA, park projeniz için uygun bir park sistemi sunarak kolay ve yönetilebilir hale getirecektir.