Ana sayfa > Haberler > İçerik

Hangi Akıllı Park Geçiş Kontrol Sistemi Britanya Cilentlerini Çekiyor?

Dec 10, 2019

Britanya müşterilerinin 2 giriş ve 2 çıkış ANPR park ve bilet dağıtıcı park erişim kontrol sistemi sipariş etmeleri için teşekkür ederiz. COMA park çözümü hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. www.coma-carparking.com


LPR parking


ANPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir cadde dışı otopark yönetim çözümüdür. Süpermarketler, perakende otopark, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.


ANPR (LPR olarak da bilinir) otopark sistemi nasıl çalışır?

1. Prosedürü girin

Bir araç girişin önünde, bariyerin önünde durur. Sensör varlığını algılar ve özel bir kamera otomatik olarak tanır ve plaka, tarih ve saati kaydeder. Uzaktan yönetim sistemi kamera tarafından sağlanan verileri yakalar ve veri tabanına kaydeder. Önceden kaydedildiyse, abonenin üyelik bilgileri ve rezervasyon verileri etiketlidir. Giriş bariyeri, sürücünün otoparka erişmesine izin verecek şekilde yükseliyor. Bir araç güvenlik sensörünü geçtiğinde bariyer otomatik olarak iner.


ANPR2

2. Çıkış prosedürü

Bir araç, bariyerin önünde çıkışta durur. Sensör varlığını algılar ve özel kamera, ödeme bilgisine veya aracın veritabanındaki (örn. Aboneler) listelenmesine karşı plakayı doğrular. Yönetim sistemi, doğru ödemeyi onaylar veya çıkmayı etkinleştirmek için ödeme yapmadan park etme hakkını onaylar. Çıkış bariyeri yükselir ve sürücünün otoparktan ayrılmasına izin verilir. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak iner.

Ticket dispenser system


Barkod bilet otopark erişim kontrol sistemi, normalde, kart okuyucu (uzun süreli parkçılar için), otomatik ödeme makinesi (çıkışta ödeme veya merkezi ödeme noktasında ödeme veya ödemeye gerek kalmadan) veya ödeme makinesi ( banknot ve madeni paralar, verilen banknot ve madeni paralar, banka kartı ile ödeme veya QR kodunu taramak için ödeme yapın * şu anda sadece bazı hazır ülkeler için, pls detaylar için satışlarımıza başvurun) çok sayıda ziyaretçiyle otoparka uygulanır. Barkod biletinin maliyeti makul ve her kağıt rulosu için 2.500 adet barkod bileti dağıtabilir.


Daha fazla bilgi pls buraya bağlantı kurmaktan çekinmeyin. www.coma-carparking.com