Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı Plaka Tanıma Sisteminin İnsanlar İçin Neler Yarattığı?

Jan 21, 2020

Akıllı plaka tanıma sistemi, insanlar için iyi bir park ortamı yaratır ve akıllı şehirlerin gelişmesine yardımcı olur. COMA park çözümü otoparkınızla iyi bir şekilde başa çıkabilir.www.coma-carparking.com

Araçların sürekli büyümesiyle, plaka tanıma teknolojisi insanların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli gelişiyor. İnsanların hızlı bir şekilde erişmesini sağlamak için plaka tanıma teknolojisinin nasıl kullanılacağı her park şirketinin odak noktası haline gelir. Akıllı ulaşım inşaatının özü, insanlar için iyi bir park ortamı oluşturmak ve şehrin uyumlu ve sürdürülebilir kalkınmasını teşvik etmek için ileri teknoloji ve akıllı park sistemlerini kullanmaktır.

ANPR parking


Akıllı otopark plaka tanıma sisteminin uygulanması otoparkların geleneksel yönetim modunu değiştirdi. Araç sahipleri giriş ve çıkışta durmaya gerek yok. Aracı tanımlayarak, kapı otomatik olarak açılarak aracın erişmesine izin verir. Buna ek olarak, otopark yönetimi zaten katılımsız. Araçlara plaka tanıma sistemi ile serbestçe erişilebilir. Yöneticilerin makinede kart yayınlamasına veya kart yönetmesine gerek yoktur. Yönetim personelinin sıkıcı işlerini azaltın, otoparkta zamandan ve işçilikten tasarruf edin.Akıllı şehirlerde on binlerce proje tamamen hayata geçirildi. Bunlar arasında plaka tanıma, akıllı şehirlerin gelişmesine büyük katkı sağlayan akıllı ulaşım alanında önemli bir uygulama teknolojisidir. Birçok üreticinin otopark sistemlerine plaka tanıma teknolojisi uyguladığı ve orijinal kağıt bilet yönetiminin yavaş yavaş değiştirildiği anlaşılmaktadır. Plaka tanıma sistemi, herhangi bir ortamda aracın plaka numarasını yakalamak için yüksek tanımlı bir plaka tanıma kamerası kullanır. Aynı zamanda, araç modellerinin yakalanmasını ve otoparkın park verimliliğini büyük ölçüde artıran&# 39 görüntülerini çekmeyi destekler.