Ana sayfa > Haberler > İçerik

ANPR Park Yönetim Sistemi İçin Hangi Ekipmanlar?

Apr 08, 2019

Plaka tanıma park yönetim sisteminin kullanımı ve kurulumu kolaydır, otoparklarda yaygın olarak kullanılan ortak bir yönetim çözümüdür. Plaka tanıma park yönetim sistemi genellikle akıllı kapılar, araç dedektörleri, elektronik ekranlar, yönetim bilgisayarları, gözetim kameraları vb.1. Akıllı bariyer kapısı

Akıllı engellerin (akıllı araba) rolü, araçların giriş ve çıkışını kontrol etmenin temel amacı olarak bilinir. Bu ana fonksiyona ek olarak, Akıllı Düz kol bariyer kapısı düz trafik bariyer kapısı fuction özelliğidir. Cömert, sakin ve sabit, hızlı, düşük gürültülü, hızlı ısı. Akıllı düz reaffice bariyer kapısı, çarpma önleme işlevi ve kendi ekranı gibi diğer işlevlerle donatılmıştır.


2. Araç dedektörü

Araç dedektörünün ana işlevi tetikleyici bir rol oynamaktır. Güvenlik kamerasından kaçınıldığında, her zaman açıktır. Sadece araç şeride girdiğinde, yer hissini tetiklemek kamerayı açacak ve koruyucu bir rol oynayacaktır.


3. Elektronik ekran

Park yerlerinin gerçek zamanlı durumunu ve kalan park alanları gibi araç bilgilerini göstermek için girişe kurulur.


4. Yönetim bilgisayarı

Verileri kontrol etmek ve saklamak için plaka tanıma sistemi yazılımı ve araç yönetimi yazılımı yükleyin.


5. Güvenlik kamerası

Gerektiği gibi yapılandırılabilir. Örneğin, COMA plaka tanıma kamerası, yüksek hızlı DSP yerleşik aygıtları kullanır. Gömülü tanıma yazılımı video yakalama, görüntü ön işleme, plaka algılama, karakter tanıma, izleme ve karşılaştırma içerir. Görüntü sıkıştırma ve veri iletimi gibi modüller için, sistem hızlı tanıma hızına ve yüksek güvenilirliğe sahiptir.