Ana sayfa > Haberler > İçerik

Güncel Otopark Yönetim Sistemindeki Sorunlar Neler?

Sep 11, 2019

a) İşgücü maliyeti sorunu

İşçilik maliyetlerinde birkaç ana faktör vardır: Birincisi, işçilik ücretlerinin hızla artması, ancak park ücretlerinin sınırlı olması; Diğeri gençlerin mülk yönetimine katılmaya istekli olmadıkları, ancak mevcut park ücreti sisteminin bilgisayar işletimini gerektirdiği ve park yerlerinin acil olarak daha düşük işgücü maliyeti gerektirdiğidir.

b) İnternet uygulaması genişletme sorunları

İnternet uygulamalarının park endüstrisi üzerindeki etkisi zamanın trendidir. Şu anda, elektronik ödeme piyasa tarafından kabul edilmiştir. Ancak, park endüstrisinin birleştirilmesi için hala daha fazla gereksinim var.


Eski moda park sistemi nispeten kapalıdır ve temelde İnternet uygulamalarının yerleştirilmesi için artan talebi karşılayabilecek teknik bir arayüz yoktur.


c) Şarj sistemi karmaşıktır

Kimlik kartı tipi, otomatik plaka tanıma türü veya İnternet otopark sistemi olsun, sistem mimarisi daha karmaşıktır.

Sabit bir park sistemi sadece sabit donanıma ve yazılıma ihtiyaç duymaz aynı zamanda profesyonel yapı ve bakıma da ihtiyaç duyar. Aynı zamanda, bir sistem arızası durumunda, profesyonellerin sık sık sorun gidermesi gerekir. Bu, mülk yönetiminin zorluğunu ve mülk yönetiminin maliyetini arttırmıştır.


Park yönetim sistemi ile ilgileniyorsanız, pls bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. COMA seçtiğiniz için profesyonel bir otopark çözümü sağlayabilir. www.coma-carparking.com

Comapany picture