Ana sayfa > Haberler > İçerik

Plaka Tanıma Park Sisteminin Performansını Belirleyen Faktörler Nelerdir?

May 21, 2020

Plaka tanıma park sistemi hayatta birçok insan tarafından memnuniyetle karşılandı, ancak plaka tanıma park sistemi için kalitesini nasıl değerlendirmeliyiz? Çin'deki akıllı park sistemi çözümleri ve ürünlerinin önde gelen bir kuruluşu olarak, bugün COMA park, plaka tanıma park sisteminin teknik performansına bir göz atmanızı sağlayacaktır.


Her şeyden önce, plaka tanıma otopark sistemi diğer otopark sistemlerine benzer. Ürün kalitesi, hareket performansı kararlılığı ve sistem çalışma güvenilirliği açısından dikkate alınmalıdır. İkincisi, plaka tanıma otopark sistemi kendi benzersiz Bir özellik plaka tanıma sisteminin tanıma oranı, tanıma hızı ve arka plan yönetim sistemidir.

ANPR system

Plaka tanıma park sistemi son yıllarda çok popülerdir çünkü plaka tanıma oranı, teknolojinin gelişmesiyle birlikte gittikçe artmaktadır. Otoparka giren araçların işlemi sırasında plaka tanıma sistemi kısa sürede kullanılabilir. Plakayı tanımak ve çubuğu aynı anda kaldırmak, tüm park etme işlemi sadece birkaç saniye içinde tamamlanabilir. Plaka tanıma park sisteminin tanıma oranını nasıl bilebiliriz? Bu amaçla, sistemi gerçek bir ortama kurmak, günde 24 saat çalışmak ve günlük trafik akışının 1.000'den az olmamasını sağlamak için bir test yaptık, böylece tanıma oranını (doğal Trafik akışı=toplam plaka tarafından doğru bir şekilde tanımlanmış araç sayısı / gerçekten geçen toplam araç sayısı).

Plaka tanıma park sistemi diğer park sistemleri gibi değildir. Tanıma yanlış, tanınmayan veya daha yavaşsa, yavaş kaldırma hızı nedeniyle bariyer kaldırılmaz veya bariyer kolayca zarar görür.