Ana sayfa > Haberler > İçerik

Modern Akıllı Otopark Plaka Tanıma Sisteminin Özellikleri Nelerdir?

Mar 26, 2020

Bilim ve teknolojinin hızla gelişmesiyle, geleneksel otoparkların yönetim modu da büyük ölçüde değişti. Şimdi, çeşitli yerlerdeki otoparklar, yönetim verimliliğini artırmak için art arda akıllı teknolojileri benimsemiştir. Modern akıllı otopark plaka tanıma sistemlerinin özellikleri hakkında konuşalım. Bağlantı hoş geldiniz:www.coma-carparking.comdaha fazla park çözümü elde etmek için.

ANPR parking system

1. Destek merkezi yönetim ve kontrol, etkili denetim geliştirmek

İzleme merkezi, ekipman arızasını etkili bir şekilde önleyebilen veya çözebilen ve aynı zamanda çeşitli araç giriş ve çıkış verilerini ve şarj verilerini zamanında senkronize edebilen, zaman içinde ağ üzerinden çeşitli otoparkların çalışma durumunu ve durumunu senkronize eder. araç denetimini ve etkili veri analizini kolaylaştırır. Otoparkın giriş ve çıkışındaki ağ kameraları aracılığıyla giriş ve çıkış video verileri gerçek zamanlı olarak iletilebilir ve dışarıdaki anormal olaylar zamanında izlenebilir.

2. plaka tanıma yüksek başarı oranı, hızlı tanıma süresi ve kısa zaman

Plaka tanıma sisteminde kullanılan tanıma algoritması% 99'dan fazla bir başarı oranı elde edebilir, çeşitli zorlu ortamlara uyum sağlayabilir, Çin'de çeşitli plaka tiplerini destekleyebilir ve aynı zamanda kendini birleştirerek kendi kendine araç tanımlamayı tamamlayabilir -servis kartı alma veya kart yutma ekipmanları.

3. Destek araçların hızlı trafik elde etmek için çoklu ödeme modları

Akıllı park sistemi, banknot ve madeni paraların çeşitli değerlerini tanıyan ve faturaları kendi başına yazdırabilen self servis ödeme terminallerini destekler.

LPR and APM system

4. Destek ses ve video iletişimi

Akıllı park sistemi IP iletişim teknolojisini de kullanabilir. İzleme merkezi, zaman içinde çeşitli anormal sorunları çözmek için ses ve video ile gerçek zamanlı olarak sahibiyle iletişim kurabilir. Yukarıdaki merkezi kontrol, plaka tanıma, otomatik ödeme ve IP iletişim teknolojisi ile birlikte, otopark görevli İnsanlar olabilir.