Ana sayfa > Haberler > İçerik

Yüksek Kaliteli Bir Park Sisteminin Özellikleri Nelerdir?

Jun 03, 2019

Park sistemine gelince, park yeri kullanımına aşinayız, ancak seçim açısından, yüksek kaliteli bir park sistemi sadece yüksek kaliteye dikkat etmekle kalmaz, aynı zamanda kendi özellikleri ile de yüksek kaliteli park sistemi olarak adlandırılmalıdır. . Aslında, park sisteminin kaliteli olup olmadığına nasıl karar verilir? Birkaç şekilde araştırılmalıdır.

文章主图


Güvenilirlik ve kararlılık: Ekipmanın stabilitesi ekipmanın kendisi için çok önemlidir. Ürünün güvenilirliği ve kararlılığı hizmet ömrü ile ilgilidir. Ekipmanın kendini koruma yeteneği, güçlü hata toleransı ve sistem rehabilitasyon yeteneği olmalıdır. Sistemi mümkün olduğunca doğru zamanda çalışır halde tutun ve sistem arızalıysa mümkün olan en kısa sürede düzeltin ve kurtarın.

Performans fiyat oranı: Park sisteminin seçimi çok önemlidir. Daha uygun maliyetli bir ekipman nasıl seçilir? Her cihazın yapılandırması, kendi park ortamının gereksinimlerine göre belirlenmelidir. Park gerekliliklerini karşılama öncülünde, sistemin tam set fiyatı daha düşüktür ve daha sonra sistem daha yüksek bir maliyet performansına sahiptir.

Uyumluluk ve standartlaştırma: Uyumluluk, birçok farklı tedarikçi ve farklı protokol arasındaki bağlantıyı tamamlamanın anahtarıdır. Sistem etkin bir şekilde iletişim kurabilmeli ve veri paylaşabilmeli ve cihazlar veya sistemler arasında mümkün olduğunca uyumluluk ve birlikte çalışabilirlik sağlayabilmelidir. Sistemin standardizasyon derecesi ne kadar yüksek olursa, açıklık o kadar iyi olur, sistemin yaşam döngüsü o kadar uzun olur.

Yüksek kaliteli bir park sisteminin her yönüyle değerlendirilmesi gerekir, ancak daha da önemlisi, otopark gereksinimlerini karşılar ve otopark, ödeme ve park alanlarından insanlar için iyi bir park ortamı sağlayabilir.


COMA, 1996'dan beri park ekipmanı üretimi ve park entegre çözümleri sunmaya odaklanmaktadır. Park sistemi hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.