Ana sayfa > Haberler > İçerik

Otoparklar İçin Akıllı Yönetim Sistemi Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

May 12, 2020

1. Fon kaybını önleyebilir.

Geleneksel manuel nakit şarj modelinde birçok kusur var. Bir yandan, çalışma yoğunluğu yüksektir ve verimlilik düşüktür. Öte yandan, finans sektöründe boşluklara veya nakit kaybına neden olmak kolaydır. Buna karşılık, otopark yönetim sisteminin tümü bilgisayar şarjını kullanır ve her ödeme bilgisayar tarafından onaylanır, sayılır ve kaydedilir, bu da çalışma hatalarını veya hile yapmayı önler.

İkincisi, araç güvenliğini sağlayın.

Manuel kart gönderme ve alma şekli, otopark yönetiminde çok fazla sıkıntıya neden olan ve aynı zamanda sahibinin aracının mülkiyet güvenliğini garanti edemeyen eksikliklere veya kayıt bulunmamasına, kaybolmasına veya yanlış raporlanmasına neden olabilir. . Otopark yönetim sistemi otomatik olarak her park kaydını saklayacaktır ve ayrıca görüntü karşılaştırması, araç sahibi yakalama ve diğer fonksiyonel bölümlerle donatılmıştır ve araç sahibinin güvenliğini korumak için giriş ve çıkışta bilgi karşılaştırması yapılacaktır.

ANPR parking


3. Park yerlerinin etkin kullanımını teşvik etmek.

Park yeri yönlendirme, otopark yönetim sisteminde önemli bir teknolojidir. Boş park yeri bilgisi elde etmek için her park alanına park yeri dedektörleri monte eden ve araç sahiplerine araçları park etmeleri için rehberlik etmek amacıyla veri işleme yoluyla park yeri bilgilerini sağlayan modern bir istihbarattır. Park sistemi. Bu park sistemi teknolojisi, araç sahiplerinin hızlı bir şekilde park yerleri bulmalarına, park rezervasyonları / rezervasyonları ayırtmalarına ve arabaları hızlı bir şekilde bulmalarına, otoparklarda tıkanıklığı etkili bir şekilde önleme, park alanı kullanım verimliliğini artırma, araç cirosunu hızlandırma, park yeri ekonomik faydalarını artırma ve müşteriyi artırma konularında yardımcı olabilir. memnuniyeti. Otoparkın iyi bir görüntüsünü oluşturun.

ANPR system

4. Etkili otopark sipariş korumak.

Otopark sistemi esas olarak plaka tanıma, kart okuma ve bilet okuma olmak üzere üç biçimde yönetilmektedir. Araçlar hızlı bir şekilde içeri girip çıkabilir ve park girişindeki ve çıkışındaki tıkanıklığı etkili bir şekilde azaltabilir. Kart okuma / biletleme yöntemini kullanan araçlar kartları / biletleri kendiliğinden toplayabilir ve faturaları manuel olarak ödeyebilir (dahili arabalar doğrudan kartları okuyabilir ve çıkabilir); plaka tanıma yöntemini kullanarak, dahili arabalar park olmadan girip çıkabilir ve harici arabalar sadece kart / bilet ve diğer süreçlere gerek kalmadan ödeme ücretlerinden çıkmalıdır.

ANPR parking system