Ana sayfa > Haberler > İçerik

Otoparkta Akıllı Yönetim Sistemi Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Aug 15, 2019

İlk önce, para kaybını önleyebilirsiniz.

Geleneksel manuel nakit ödeme modelinde birçok eksiklik var. Bir yandan emek yoğun ve verimsiz, bir yandan da boşluklara veya nakit kaybına karşı maddi açıdan savunmasızdır. Buna karşılık, otopark yönetim sistemi bilgisayar ücretlerini kullanır ve işletim hatalarını veya aldatmalarını önlemek için her ödeme bilgisayar tarafından onaylanır, sayılır ve kaydedilir.


ANPR1 (1)


İkincisi, araçların güvenliğini sağlamak.

Manuel dağıtıcı kartın şekli, eksikliklere neden olabilir veya hiçbir kayıt bulunamaz; bu da otopark yönetimine büyük sıkıntı getirir ve araç sahibinin mal güvenliğini garanti edemez. Otopark yönetim sistemi her park kaydını otomatik olarak kaydeder ve aynı zamanda görüntü karşılaştırması ve araç sahibi yakalama gibi işlevsel bölümleri de taşır. Araç sahibinin güvenliğini korumak için bilgiler giriş ve çıkışta karşılaştırılacaktır.

Üçüncüsü, park yerlerinin etkin kullanımını teşvik edin.

Park yeri yönlendirmesi, park yeri yönetim sisteminde önemli bir teknolojidir. Her park alanına park yeri dedektörleri kurarak boş park yeri bilgileri elde etmek ve araç sahiplerine veri işleme yoluyla araç park etme konusunda rehberlik etmek için araç sahiplerine modern bir istihbarat sağlamaktır. Park sistemi. Bu tür park sistemi teknolojisi, araç sahiplerinin hızla park yerlerini bulmasına, park yeri rezervasyonu / rezervasyonu ve hızlı araç araması yapmasına, park yerlerinde sıkışıklığı etkili bir şekilde önlemesine, park alanı verimliliğini artırmasına, araç devir hızını hızlandırmasına, park yeri ekonomik verimliliğini artırmasına ve iyileştirmesine yardımcı olabilir Müşteri memnuniyeti. Otoparkın iyi görüntüsünü şekillendirin.

Guidance system3


Dördüncüsü, otopark sırasını etkili bir şekilde koruyor.

Otopark sistemi esas olarak plaka tanıma, kart okuma ve bilet okuma olmak üzere üç şekilde yönetilir ve araç hızlı giriş ve çıkış gerçekleştirerek otoparkın girişindeki ve çıkışındaki tıkanıklığı etkin bir şekilde hafifletir. Kartı / bilet yöntemini kullanan araçlar, kartı / bileti kendi başlarına alabilir ve ücreti manuel olarak ödeyebilir (dahili araba kartı doğrudan okur); plaka tanıma yöntemini kullanarak, dahili araç durmadan giriş ve çıkışı gerçekleştirebilir ve dış arabanın sadece görünmesi gerekir. Kart / bilet alma zahmetli bir işlem olmadan ücret ödeme.