Ana sayfa > Haberler > İçerik

Katılımsız Otopark Sisteminin Avantajları Nelerdir?

May 29, 2020

Akıllı park endüstrisinde Dole Intelligent Control,&"katılımsız GG" nin geliştirilmesini ve uygulanmasını gerçekleştirdi; otopark sistemi. Otoparkın giriş ve çıkışına katılımsız bir interkom çağrı sistemi kurmak, araç sahiplerinin otopark personelinden herhangi bir yardım almadan geçmelerine izin verir Otopark alanına girdikten sonra, sahibi, self servis ödeme makinesi aracılığıyla park ödeme işlemini tamamlayabilir. Öncekine kıyasla, park verimliliği çok gelişti. Peki katılımsız park sisteminin avantajları nelerdir?

ANPR parking system

1. keyfi şarj ve yanlış şarj önlemek


Park sisteminin elektronik zamanlaması ve çevrimiçi ödemesi nedeniyle, araç sahibi, geleneksel manuel şarjın çeşitli dezavantajlarından kaçınarak, güvenli ve verimli bir şekilde, park ücretinin belirli yerleşim adımlarını açıkça ve sezgisel olarak görebilir.


2. Park masraflarından tasarruf edin


Katılımsız otopark, otopark yönetim personeli maliyetlerini, interkom sisteminin kurulumuyla giriş ve çıkışı ve park yerinin yönetim ve işletme maliyetlerini büyük ölçüde koruyan ve park alanını artıran acil durum gerçek zamanlı çağrı yönetim merkezini kaydeder. parti geliri.


3. Yüksek giriş ve çıkış trafik oranı


Plaka tanıma teknolojisi, araç sahiplerinin kart toplama, manuel şarj etme ve değiştirme ihtiyacı olmadan video tanıma yoluyla kesintisiz trafik elde edebilir, bu da araç sahiplerine zaman kazandırır ve giriş ve çıkış hızını artırır.


4. park yerleri Yüksek kullanım oranı


Yüksek araç giriş ve çıkış oranları, araç sahiplerinin hızlı bir şekilde park yerleri ve ters araba aramasını aramasına olanak tanır; geleneksel otoparktan.


5. Kullanıcı deneyimini geliştirin


Katılımsız otopark sistemi sahibinin kendisi tarafından tamamlanır. Sahibi, sahibinin zamandan tasarruf etmesine ve sahibinin&park etme deneyimini geliştirmesine yardımcı olan açık, sezgisel, kullanışlı ve verimli bir dizi park operasyonunu bağımsız olarak kontrol edebilir.