Ana sayfa > Haberler > İçerik

Hoşgeldiniz Gana Müşteri Park Yönetim Sistemi İçin Şirketimizi Ziyaret Etti

Jul 05, 2019

Sıcak karşılama Gana müşterisi, park yönetim sistemi için COMA şirketini ziyaret etti. Müşteri, gana otoparkı için otomatik ödeme makineli kart dağıtıcı park giriş kontrol sistemi arıyor.Kartlı park giriş kontrol sistemi normalde VIP kart okuyucusu (uzun süreli parkçılar için), otomatik ödeme makinesi olmadan (çıkışta veya merkezi ödeme noktasında ödeme veya ödemeye gerek kalmadan) veya ödeme makinesiyle (banka tarafından ödeme yapabilir) çalışacaktır değişiklik banknotları ve madeni paralar, banka kartı ile ödeme veya ödeme yapmak için QR kodunu taramak * sadece şu anda hazır olan bazı ülkeler için, lütfen detaylar için satış departmanımızla iletişime geçin), çok sayıda ziyaretçiye sahip otoparklara uygulanır. Barkod bilet maliyeti makul ve her kağıt rulosu için 2,500 adet barkod bileti (boyut: 80 * 150mm) verebilir.

Card machine


Merkezi ödeme modelinin iş akışı (ödeme makinesi dahil):

C: Kayıtlı parkçılar- VIP park kartını girip bırakın.
B: Geçici parkçılar (Ziyaretçi)
ENETER: araç girişine gelir, bobin sensöründeki varlığı, sürücüler kart dağıtıcı düğmesine basar, park kartı alır, kamera

sisteme kaydetmek (kaydetmek) için anlık görüntü almak, bariyer kapısı açık, araç girilmiş,

Bariyer kapısı patlaması otomatik olarak duracak

Otomatik ödeme makinesinde veya merkezi manuel ödeme noktasında ödeme yapın


ÇIKIŞ: Sürücü terk ettiğinde, araç çıkınca, sürücü ücretli kartı kart toplayıcısına yerleştirir, ödemeyi onaylar, anlık görüntüler çeker, sistemde depolar, bariyer kapısı açılır, araç geçişi, bom otomatik olarak açılır.


APM


Park yönetim sistemi ile ilgileniyorsanız, pls bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. www.coma-carparking.com