Ana sayfa > Haberler > İçerik

Hükümet Otopark Yol Kenarında Çözüm için Katılımsız Paylaşma Otopark Kilidi

Jul 31, 2019

Sıcak karşılama Shaoxing hükümet yetkilileri COMA şirketini ziyaret etti. Akıllı otoparkın hızla gelişmesiyle birlikte, gözetimsiz yol kenarındaki otopark çözümü giderek daha popüler hale geldi. Paylaşılan park kapağı kilidi, park alanını yönetmek için yol kenarındaki park yeri çözümü ile birleştirilebilir.


11

33

Showroomumuzu, üretim hattımızı ve katılımsız park alanımızı ziyaret ettiler. Ayrıntılı tartışma ve park kapağı kilidinin derinlemesine tanıtılmasından sonra, yetkililer park etme çözümümüz ve profesyonel tanıtım ile doyurulur.


44


55


Park kapağı kilidi Özelliği :


MÜKEMMEL GÜVENLİK, DAYANIKLILIK, GÜVENİLİRLİK

• Motor sürüş hareketi

• Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir

image

Emniyet

• Kilidi kontrol etmek için aracın alt gövde konumunu algılayışını kullanmak,

plakanın yükselme işlemi sırasında, bir anti-basınç cihazına sahiptir, plaka lastikler çıktıktan sonra otomatik olarak yükselecektir.

• Plak aşağı indiğinde aşağı kuvveti hafiftir, bu nedenle ekstrüzyon kazasını önleyebilir ve zaman aşımı nedeniyle kapanma işlevine sahiptir.

• Güvenlik, plakanın yukarı ve aşağı yönünün kontrol edilebileceğine dayanmaktadır.


dayanıklılık

• Hareket düşük güçlü motor sürüş, hafif tasarım kullanıyor

Düşük güç, motor çalışma süresi kısa, uzun ömürlü


Güvenilirlik

Arıza tespiti de dahil olmak üzere otomatik kapak park kilidinin durumunu kontrol etmek için RS485 iletişimini kullanmak.


Park sistemi çözümü ve park kapağı kilidi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. www.coma-carparking.com