Ana sayfa > Haberler > İçerik

Uganda İçin APM Park Yönetim Sistemli Bilet Verici

Nov 19, 2019

Tebrikler!


Uganda müşterimizin, birkaç ay içerisinde APM ile bir bilet dağıtıcı sistemini yeniden sipariş etmesinin güveniniz için teşekkür ederiz.


TAPM


COMA, otopark uygulamalarına uyarlanmış güvenilir bir dizi akıllı erişim kontrol sistemi sunar. Entegre çözümler arasında bilet sistemleri, kart sistemi, Otomatik Plaka Tanıma (ANPR veya LPR) ve uzun menzilli RFID otopark sistemi yer alıyor, bunlardan biri veya karışık çözüm sizin talebinize bağlı, İyi tasarlanmış bir otopark sistemi başarılı bir gelir olabilir jeneratör.


Barkod biletli otopark giriş kontrol sistemi normalde kart okuyucuyla (uzun vadeli parkçılar için), otomatik ödeme makinesi olmadan (çıkışta veya merkezi ödeme noktasında ödeme veya ödemeye gerek kalmadan) veya ödeme makinesiyle (ödeme ile ödeme yapmadan) çalışacaktır. banknot ve madeni paralar, değişiklik banknotları ve madeni paralar verildiğinde, banka kartıyla ödeme yapın veya QR kodunu taramak için yalnızca şu anda hazır olan bazı ülkeler için ödeme yapın. Barkod bilet maliyeti makul ve her kağıt rulosu için 2,500 adet barkod bileti (boyut: 80 * 150mm) verebilir.


Park yönetimi çözümü hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. www.coma-carparking.com