Ana sayfa > Haberler > İçerik

Hindistan Müşteri Siparişi için Bilet Verici Otopark Erişim Kontrol Sistemi

Aug 05, 2019

Tebrikler!


Hindistan müşterisi, bilet dağıtıcısı park giriş kontrol sistemini bulmak için geçtiğimiz iki hafta şirketimizi ziyaret etti. Tartışma sonrasında ve park yönetimi çözümünü onayladıktan sonra, 4 giriş ve 2 çıkışlı bilet dağıtıcısı park giriş kontrol sistemini RFID park sistemi ile sipariş etti.


Peki, COMA bilet dağıtıcısı park yönetim sisteminin çalışma süreci nedir, şimdi onun hakkında daha fazla bilgi edinmek için ayrıntıları tanıtalım. www.coma-carparking.comGiriş

1. LED ekran kelimesine hoş geldiniz verir

2. Sesli istemi sürücüye bir bilet almasını hatırlatır,

3.Driver, giriş bilet makinesinde bir barkod bileti almak için düğmeye basar.

4. Sürücü bileti aldıktan sonra, bariyer kapısı otomatik olarak açılır ve sürücü arabasını park yerine götürebilir.

5.Araç dedektörü bir otomobilin geldiğini tespit edemediğinde, kontrol kabini ve bariyer asla çalışmaya başlamaz, bu durumda, bir erkek yeşil düğmeye bassa bile, giriş bilet makinesi asla bilet vermez.


çıkış

1.LED ekran sürücüye kelime verir

2. Çıkışta ücret varsa bilet geçiş ücret tahsildarına geçmelidir.

3. Ödeme yapıldıktan sonra, bariyer kapısı otomatik olarak açılacaktır, ardından sürücü arabasını park yerinden çıkarabilir.


Uzun menzilli RFID otopark sistemi (2. nesil) kesintisiz, eller serbest bir araç erişimi sağlar. Sistem maksimum 40m okuma mesafesine sahip 433MHz bluetooth etiket okuma teknolojisine sahiptir (Ancak normalde RFID etiketini okumak için tetiklemek için döngü sensörünü kuracağız). Parkçıların pencereyi indirmeleri ya da bir kart almak için inmeleri gerekmez, o zaman girişte tepe noktalarının ve kötü hava koşullarının sıkıntısını önleyebilecek duraklar olmayacaktır. Kart, arabadaki patlama önleyici filmden etkilenmeyecek aktif bir karttır.