Ana sayfa > Haberler > İçerik

Lesoto Siparişi İçin Reklam Bariyer Kapılı Bilet Verme Otopark Yönetim Sistemi

Mar 27, 2020

COMA, otopark uygulamasına uygun güvenilir bir dizi akıllı kontrol sistemi sunmaktadır. Entegre çözümler arasında bilet sistemleri, kart sistemi, Otomatik Plaka Tanıma (ANPRor LPR) ve uzun menzilli RFIDcar park sistemi, bunlardan biri veya karışık çözüm müşteriye özel talebe bağlıdır, İyi tasarlanmış bir otopark sistemi başarılı bir gelir üreticisi olabilir.


Exhibition


Müşterilerimiz için teşekkür ederiz' park projesinin bizimle paylaşılması ve park çözümümüzün seçilmesi. Profesyonel park çözümümüzün pazarınızı karşılayacağına inanıyoruz. Bizimle irtibata hoş geldiniz:www.coma-carparking.com


Barkod bilet otopark erişim kontrol sistemi, normalde, kart okuyucu (uzun süreli parkçılar için), otomatik ödeme makinesi (çıkışta ödeme veya merkezi ödeme noktasında ödeme veya ödemeye gerek kalmadan) veya ödeme makinesi ( banknot ve madeni paralar, verilen banknot ve madeni paralar, banka kartı ile ödeme veya QR kodunu taramak için ödeme yapın * şu anda sadece bazı hazır ülkeler için, pls detaylar için satışlarımıza başvurun) çok sayıda ziyaretçiyle otoparka uygulanır. Barkod biletinin maliyeti makul ve her kağıt rulosu için 2.500 adet barkod bileti dağıtabilir (boyut: 80 * 150mm).

Ticket dispenser with APM


Reklam bariyer kapısı pratik işlev ve ticari kullanım kombinasyonuna sahiptir.

Yaygın olarak yüksek sınıf konut, ofis binaları, otel, alışveriş merkezi vb. Yükselirken reklam panosu dönüm, teknolojinin gücünü göstermek ve mevcut güzel reklam. Park reklam bariyeri, sizin için daha yüksek kar sağlayabilen yeni moda medyasıdır.

Advise barrier gate