Ana sayfa > Haberler > İçerik

Kart Dağıtıcı Park Sisteminde Tacikistan Ticari Otopark

Oct 29, 2019

Tebrikler!


Tacikistan müşterileri, 6 giriş kartlı dağıtıcı otopark yönetim sistemi ve 6 çıkışlı aylık kart okuyucusu ile ilgilendiler.


Otopark yönetim sistemi, aylık ve geçici park sahiplerinin yer aldığı ticari otoparkta kurulmayı planlamaktadır.Kartlı park giriş kontrol sistemi normalde VIP kart okuyucusu (uzun süreli parkçılar için), otomatik ödeme makinesi olmadan (çıkışta veya merkezi ödeme noktasında ödeme veya ödemeye gerek kalmadan) veya ödeme makinesiyle (banka tarafından ödeme yapabilir) çalışacaktır değişiklik banknotları ve madeni paralar, banka kartı ile ödeme veya ödeme yapmak için QR kodunu taramak * sadece şu anda hazır olan bazı ülkeler için, lütfen detaylar için satış departmanımızla iletişime geçin), çok sayıda ziyaretçiye sahip otoparklara uygulanır.


Çıkış ödeme modelinin iş akışı:

C: Kayıtlı park yeri - VIP park kartını girip bırakın.
B: Geçici parkçılar (Ziyaretçi)
ENETER: araç girişine gelir, bobin sensöründeki varlığı, sürücüler kart dağıtıcı düğmesine basar, park kartını alır, kamera sistemde saklamak için anlık görüntü alır, bariyer kapısı açık, araç girilir, Boom Bariyer kapısının park yeri otomatik olarak uzanacak ...

ÇIKIŞ: Sürücü terk ettiğinde, araç çıkınca, sürücü girdiği kartı geçerse, kasiyer kartı okur ile okur, ödemeyi onaylar, fotoğraf çeker, sistemde depolar, bariyer kapısı açılır açık, araç geçişi, bom otomatik olarak uzanacaktır.

Ticket system


Park yönetim sistemi çözümü hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ve park etme projesini paylaşmaya hazırsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. www.coma-carparking.com