Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı Şehir İnşaat ve Otopark Yönetim Sistemi Sektörü Birbirini Tamamlıyor

Jul 02, 2019

Otopark yönetim sistemi endüstrisi, on yıldan fazla bir süredir “akıllı şehir” in inşaatında yer almaktadır. “İlerlemeyi keşfetme” aşamasını çoktan attığı söylenebilir. “Dijital şehir” den “güvenli şehir” e, günümüzün “akıllı şehir” e, “yeşil, akıllı ve güvenli” temalı “akıllı şehir” in inşaatı tüm hızıyla devam ediyor ve Çin'de her yere hızla yayılıyor. Hükümetler akıllı şehirler kurmak, toplu taşıma ağlarını geliştirmek, trafik sıkışıklığını ve diğer önemli sorunları yönetmek, yaşam ortamını iyileştirmek ve insanların yaşamlarını daha konforlu hale getirmek için çabalıyorlar.Akıllı şehir inşaatı ve otopark yönetim sistemi endüstrisi birbirini tamamlıyor

Kentsel nüfus hızla büyüyor, trafik sıkışıklığı sürekli artıyor ve sakinlerin üretim ve yaşamın tüm yönlerine olan talepleri sürekli artıyor. Şehrin akıllı yönetiminin nasıl uygulanacağı, yöneticilerin çözmesi gereken önemli konulardan biri haline geldi. Vatandaşların daha hızlı ve daha zamanında hizmet almasını sağlamak, hükümetin iş sürecini daha basit, daha verimli ve daha verimli hale getirmek için, çeşitli şehirlerde akıllı şehirler kurma hızı, yönetim talebinin ve ulusal politikaların artmasıyla hızlanıyor.

16


Akıllı şehir inşaatı ile otopark yönetim sistemi sektörü arasındaki ilişki birbirini tamamlıyor. Bir yandan, “akıllı şehir” in inşaatı, park yönetim sistemi endüstrisine daha geniş bir gelişme alanı sağlayarak birçok yeni fırsat getirmiştir; Öte yandan, otopark yönetim sistemi endüstrisinin gelişen gelişimi, “akıllı şehirlerin” hızlı bir şekilde inşa edilmesine yardımcı olmuş ve “akıllı şehirlerin” inşası için yeri doldurulamaz teknoloji ve tesisler sağlamıştır. COMA size profesyonel park yönetim sistemi ve park etme çözümü sunar.