Ana sayfa > Haberler > İçerik

Suudi Arabistan Müşteri Park Rehberini Arıyor

Jan 23, 2019

Hoş geldiniz Suudi Arabistan müşterileri firmamızı ziyaret ediyor. Park yerleri için park rehberlik sistemini tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Detaylı bir tartışmadan sonra müşterilerimiz profesyonel çözümümüz ve önerimiz ile doyurulur.


20 yıl park ekipmanları üreticisi ve entegre çözüm sağlayıcısı ile COMA firması, profesyonel sistem yazılımı ve çözümü sunuyoruz.


Akıllı park yerinde park rehberlik sisteminin çekirdeği olarak bilgisayara ve MCU'ya dayanan park rehberlik bilgi sistemi (PGIS).

Park Rehberliği Sistemi, esas olarak, rehberlik yapmak, trafiği kolaylaştırmak ve sürücüye gerçek zamanlı park bilgileri sunmak için kullanılır. Pek çok şehir, Havaalanı, Ofis binası, Alışveriş merkezi, Fabrika, Hükümet birimi veya İş Bulvarı, vb. Farketmeksizin, park yeri bulmak için park eksikliği veya çok fazla trafik çekmektedir.

Her şeyi basit ve kolay bir hale getirmek için, COMA, Çin'deki en iyi park rehberlik bilgi sistemi (PGIS) tedarikçisidir ve otopark yönetimi için komple bir çözüm bulmak üzere profesyonel bir ekip kurmuştur.

停车引导3