Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ruanda ANPR Park Geçiş Kontrol Sistemi Yeni Sipariş Tamamlandı

Oct 08, 2019

Tebrikler!

Ruanda ANPR Park erişim kontrol sistemi siparişi tamamlandı ve Ruanda'ya teslim edildi. Ortaklarımızla işbirliği yapmanın ikinci zamanıdır. Müşterilerimizin otopark sisteminden memnun olacağına inandık.


ANPR


Bu siparişte, ANPR park sistemi yerleşim bölgesinde kullanmak için bollard ile birleştirir.


ANPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir sokak dışı otopark yönetimi çözümüdür. Süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.


ANPR (LPR olarak da bilinir) otopark sistemi nasıl çalışır?

1. Prosedürü girin

Girişin önünde, baba önünde, bir araç durur. Sensör varlığını tespit eder ve özel bir kamera otomatik olarak tanır ve plaka, giriş tarihi ve saati kaydeder. Uzaktan yönetim sistemi kamera tarafından sağlanan verileri toplar ve veri tabanına kaydeder. Zaten kayıtlıysa, abonenin üyelik bilgileri ve rezervasyon verileri bir dd. Giriş direkleri, sürücünün otoparka erişmesini sağlar. Bir araba geçtiğinde direkler otomatik olarak yükselir.

2. İşlemden çıkın

Çıkışta, direklerin önünde bir araç durur. Sensör varlığını tespit eder ve özel kamera plakayı ödeme bilgisine veya aracın veri tabanındaki listesine (örneğin aboneler) karşı doğrular. Yönetim sistemi, doğru ödemeyi onaylar veya çıkmayı etkinleştirmek için ödeme yapmadan park etme hakkını onaylar. Çıkış, aşağı doğru inerek sürücünün otoparktan çıkmasına izin verir. Bir araç güvenlik sensörünü geçtiğinde direkler otomatik olarak yükselir.