Ana sayfa > Haberler > İçerik

Irak Sipariş için RFID Tag Park Erişim Kontrol Sistemi

Mar 05, 2020

COMA Group otomatik otopark ve erişim kontrol ekipmanları üretmek te ve araç erişim kontrolü için çözüm sağlamaktadır. Şirket otopark ve araç erişim kontrolü sektöründe 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Donanım, yazılım ve firmware mühendislerinden oluşan Ar-Ge ekibi yle COMA Group, sürekli değişen pazar talepleriyle yüzleşmek için müşterilere esnek ürün özelleştirme hizmeti sunabilme yeteneğine sahiptir.

Showroom


RFID park yönetim sistemi için Irak müşteri ile sipariş yapmak için sevindim.

Uzun menzilli RFID otopark sistemi non-stop sağlar, eller serbest araç erişimi. Sistem maksimum 8m okuma mesafesi ile RFID etiket okuma teknolojisi benimser (Ama normal biz RFID etiketi okumak için tetiklemek için döngü sensörü kuracak). Parkers pencereden aşağı rulo veya bir kart almak için inmek gerekmez, o zaman giriş zirveleri ve kötü hava sorunu önleyebilirsiniz girişinde non-stop olacaktır. Kart, araba patlama önleyici filmden etkilenmeyen aktif bir karttır.


Bu çözüm uzun süreli parkers için uygundur, yaygın condominium kullanılan, yerleşim alanı, ofis otopark vb.

RFID tag

Eğer daha fazla park yönetimi çözümü bilmek istiyorsanız, pls bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.www.coma-carparking.com