Ana sayfa > Haberler > İçerik

Vietnam Villa Bölgesi Projesinin RFID Park Geçiş Kontrol Sistemi

Aug 15, 2019

Vietnamlı müşterilerimizin RFID park erişim kontrol sistemi ile ilgilendiklerini duyduğuma sevindim. Derin tartışmalarla birlikte, villa bölgesi için bir projeye sahipler ve sakinleri için RFID park sistemini kullanmayı planlıyorlar.


RFID主图


Proje için, onlara kesintisiz, eller serbest araç erişimi sağlayan, uzun menzilli RFID otopark sistemini (2. nesil) öneriyoruz. Sistem maksimum 40m okuma mesafesine sahip 433MHz bluetooth etiket okuma teknolojisine sahiptir (Ancak normalde RFID etiketini okumak için tetiklemek için döngü sensörünü kuracağız). Parkçıların pencereyi indirmeleri ya da bir kart almak için inmeleri gerekmez, o zaman girişte tepe noktalarının ve kötü hava koşullarının sıkıntısını önleyebilecek duraklar olmayacaktır. Kart, arabadaki patlama önleyici filmden etkilenmeyecek aktif bir karttır.Avantaj ve özellik:

1. 2. nesil uzun menzilli RFID sistemidir

2. 360 derece kart okuma açısı: Farklı yerlerde yaygın olarak kullanılır.

3. Güçlü nüfuz kapasitesi:% 100 erişilebilirlik% 100 gerçekleştirilmesi 25 metre, anti-patlama filmi nüfuz edebilir.

4. Yüksek stabilite: Kötü hava koşullarından etkilenmeyen farklı ortamlara uyum sağlayabilir.

5.Easy kurulum, sadece bariyer kapısını kontrol etmek veya park yönetim sisteminin desteğiyle çalışmak için çalışabilir (park bilgilerini kontrol edebilir, veritabanı ile park sistemini yükleyen sunucu bilgisayarı yerleştirmeniz gerekir)