Ana sayfa > Haberler > İçerik

Filipinler Konut Projesi RFID Otopark Geçiş Kontrol Sistemi

Aug 20, 2019

1 giriş ve 1 çıkış için bir konut projesi olan RFID park erişim kontrol sistemi için Filipin müşteri siparişi almaktan mutluluk duyuyorum.


RFID (2)


Şimdi RFID park sisteminin ne olduğunu tanıtalım:


COMA, otopark uygulamasına uyarlanmış güvenilir bir akıllı erişim kontrol sistemleri yelpazesi sunar. Entegre çözümler arasında bilet sistemleri, kart sistemi, Otomatik Plaka Tanıma (ANPR veya LPR) ve uzun menzilli RFID otopark sistemi, bunlardan biri veya karışık çözüm özel talebinize bağlıdır, İyi tasarlanmış bir otopark sistemi başarılı bir gelir olabilir jeneratör.Uzun menzilli RFID otopark sistemi (2. nesil) kesintisiz, eller serbest araç erişimi sağlar. Sistem maksimum 40m okuma mesafesine sahip 433MHz bluetooth etiket okuma teknolojisine sahiptir (Ancak normalde RFID etiketini okumak için tetiklemek için döngü sensörünü kuracağız). Parkçıların pencereyi indirmeleri ya da bir kart almak için inmeleri gerekmez, o zaman girişte tepe noktalarının ve kötü hava koşullarının sıkıntısını önleyebilecek duraklar olmayacaktır. Kart, arabadaki patlama önleyici filmden etkilenmeyecek aktif bir karttır.


Uzun vadeli parkers için uygun olan bu çözüm, yaygın olarak, kat mülkiyeti, yerleşim alanı, ofis otoparkı vb. www.coma-carparking.com