Ana sayfa > Haberler > İçerik

Park sistemi ön satın alma niyeti Rus müşteri

Dec 17, 2018

Sıcak Rus istemcilerin koma şirket ziyaret edin ve ayrıntılı bilgi için ticari park sistemi var bekliyoruz. Bizim profesyonel giriş ve özel çözümler ile müşterilerimize-var ulaşmak için sistemi, RFID sistemi ve otomatik baba otopark bilet ön satın alma niyeti.

 image

 

Müşterilerimizin park sistemi ikamet Bodrum Park ve giriş 2 tip yüklemeyi planladığınız.

Bilet sistemi girişinde ziyaretçiler için uygundur.

Giriş kontrolü sistemi, giriş barkod bilet dağıtıcısı otopark park yerinde bir çok ziyaretçi için uygulanır. Barkod bilet maliyet makul ve ilâ 2, 500pcs bir yedek için barkod bilet dağıtabilirsiniz.

Ziyaretçi bir bar kod bilet almak için düğmeye basmadan sonra terk etmeden önce ziyaretçi barkod bilet ücretli toplayıcıya taramak için geçer. Taramadan sonra otopark ücreti bilgisayar üzerinde gösterilir. Ödeme yaptıktan sonra ziyaretçi bırakmak için izin verilir.

Ticket system(2)

RFID Sistem konut sahipleri için uygundur.

Konut sahibi out(tag is fixed): auto-indüksiyon araba ve dışarı durağı olacak olmasıdır.

Araba giriş veya çıkış için geldiğinde bariyer otomatik olarak erişime izin vermek için ayağa. Araba bariyeri geçtikten sonra bariyer otomatik olarak düşecek. Aynı zamanda, karşılık gelen araba plaka Hayır, Hayır, kart ve RFID etiketi içinde depolanan giriş gösterecektir ve veri stok içinde yönetim bilgisayar.

In-out salıncak: araba anti-patlayıcı film kartı okuma için büyük bir etkisi vardır o zaman sürücü penceresini açın ve kart okuyucu yaklaşık 2 metre mesafeden karta salıncak veya sürücü yavaş yavaş 5 m mesafeden ileriye taşımak ve aynı anda kart ulaşmak okuma için pencereden dışarı. Okuduktan sonra bariyer açılacaktır. Üzerinden geçtikten sonra bariyer otomatik olarak düşecek.

RFID


Eğer Şirket Ürünlerimiz, kinldy bağlantı burada hakkında daha fazla bilmek istiyorum:www.Coma-carparking.com