Ana sayfa > Haberler > İçerik

Akıllı Kontrol için Otopark Uygulama Rehberlik Sistemi

Sep 05, 2019

Araçların artmasıyla birlikte park etme sorunları da beraberinde geliyor. Birçok büyük ölçekli alışveriş merkezi, tüketicileri çekmek için otoparkların akıllı yükseltmelerini gerçekleştirdi. Örneğin, kart dağıtıcı makine plaka tanıma olarak değiştirilir ve park yerleri için park yerleri kullanılır. Sistem, bir araba bulmak için harcanan zamandan tasarruf sağlar ve ayrıca aracın güvenliğini korumak ve akıllı kontrolü gerçekleştirmek için park yeri bilgilerini gerçek zamanlı olarak kontrol edebilir.


Park yeri yönlendirme sistemi genellikle orta veya büyük ölçekli otoparklarda kullanılır. Bu tür otoparklar geniş iç alana, karmaşık yapıya ve birçok park alanına sahiptir. Sahibi park yeri bulmak için çoğu zaman israf ediyor. Ciddi durumlarda, sürücüler memnun olmayacak ve müşterinin park deneyimini etkileyecektir. Ancak, otopark yöneticisi park alanına gerçek zamanlı erişim alamadım ve sadece manuel yönetim için personel sevk edebilirsiniz. Park yeri bilgilerinin doğruluğu ve gerçek zamanlı performansı garanti edilemedi ve park yerinin düşük kullanımı sağlandı.

Guidance system3

Park alanı yönlendirme sistemi, sürücülerin park etmesini kolaylaştırabilir, park alanının gerçek zamanlı olarak izlenmesi ve park alanındaki ultrasonik algılama teknolojisi, her park alanının doluluğunu gerçek zamanlı olarak arka uç yönetim sistemine yükler ve daha sonra sistem gönderir park yerindeki her bir kılavuz ekranına ve anımsatıcıya gerçek zamanlı analiz rehberlik bilgileri.


Guidance system1

Park rehberliği endüstrisi, geniş bir pazar ve geliştirme alanına sahip otoparklarda akıllı kontrolün uygulayıcısıdır. Ancak, piyasa ekonomisi ortamında, herhangi bir sektörde rekabet olacaktır ve iyi huylu rekabet, işletmeleri teknolojilerini sürekli olarak geliştirmeye ve ürün sistemlerini geliştirmeye teşvik edecektir.