Ana sayfa > Haberler > İçerik

Otopark Sektörü Müşterileri Otomatik Plaka Tanıma Sistemimizi Ziyaret Ediyor

May 07, 2019

Otopark sektöründeki müvekkillerimiz firmamızı ziyaret etti. Otomatik plaka tanıma sistemi ile oldukça ilgileniyorlar, neye ihtiyaçları olduğunu detaylı bir şekilde tartıştık ve onlara LPR park sisteminin nasıl çalıştığını gösterdik.


COMA, 1996 yılından beri park ekipmanları imalatına ve park ile entegre çözümler sağlamaya odaklanmaktadır. Profesyonel park yönetimi çözümü sağlayabiliriz. LPR park sistemi, LPR park kamerası ve araç plaka tanıma sistemi içerir.


展厅图1


Peki nasıl ANPR (LPR olarak da bilinir) otopark sistemi çalışıyor?

1. Prosedürü girin

Giriş önünde, bariyer önünde bir araç durur. Sensör varlığını tespit eder ve özel bir kamera otomatik olarak tanır ve plaka, giriş tarihi ve saati kaydeder. Uzaktan yönetim sistemi kamera tarafından sağlanan verileri toplar ve veritabanına kaydeder. Zaten kayıtlıysa, abonenin üyelik bilgileri ve rezervasyon verileri bir dd. Giriş bariyeri, sürücünün otoparka erişmesine izin verecek şekilde yükseliyor. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak iner.

2. İşlemden çıkın

Bir araç çıkışta, bariyerin önünde durur. Sensör varlığını tespit eder ve özel kamera plakayı ödeme bilgisine veya aracın veri tabanındaki listesine göre doğrular (örn. Aboneler). Yönetim sistemi, doğru ödemeyi onaylar veya çıkmayı etkinleştirmek için ödeme yapmadan park etme hakkına sahiptir. Çıkış bariyeri yükselir ve sürücünün otoparktan ayrılmasına izin verilir. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak iner.

ANPR2